Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 és fél éve szedek fogamzásgá...

4 és fél éve szedek fogamzásgátlót. A szerdai tablettát kihagytam. Kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,ha valaki huzamosabb ideig szed fog. gátlót,akkor 1 tabletta kihagyása,vagy még kettőé sem jelent problémát...igaz-e,valaki volt-e már ilyen helyzetben?

2012. okt. 19. 06:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély, de teherbe eshetsz, ha nem védekezel.

Általában 1 hét kiegészítő védekezést írnak a tájékoztatók.

2012. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit, ő is azt mondta, hogy nem valószínű, hogy teherbe esnék, de használjak Pharmatexet,azzal teljesen 0-ra csökkenthető az esély.Leírtam,hátha valaki jár még így.
2012. okt. 20. 07:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Azon mondjuk csodálkozom, hogy az orvosod a pharmatexet javasolta. Megszakított védekezés mellett? Mert önmagában nem feltétlen hatásos.
2012. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy amilyen kicsi az esély a teherbe esésnek,azt a kis esélyt a Pharmatex ki tudja zárni.
2012. okt. 24. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!