Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hólyaghurut okozhat enyhén...

A hólyaghurut okozhat enyhén véres folyást?

Figyelt kérdés
Szombat óta van hólyaghurutom, kezelés alatt van. Véres volt a vizeletem, és ma reggel visszajöttek a tüneteim, mert orvos tanácsára abbahagytam a gyógyszert pár napja. Megint elkezdtem szedni az antibiotikumot, de észrevettem, hogy egy kicsit véres a folyásom. Ez lehet ettől? A ciklusom 20. napján vagyok, nem hinném, hogy a menzeszhez köze lenne.

2012. okt. 19. 18:47
 1/2 anonim válasza:
én nem hinném hogy a felfázástól lenne, én sokszor fáztam már fel, elég rendesen,de ilyet nem tapasztaltam. lehet az antibiotikum miatt? ezt nem tudom, kérdezd meg az orvosod. De szerintem az antibiotikum kúrát végig kellett volna szedni, nem halottam még olyat hogy félbe hagyják,hacsak nincs rá valami egyéb oka a dokinak. neked nem indokolta? egyébként szedhetsz még nagy mennyiségű c vitamint, ami savasítja a vizeletet, ami megöli a bacikat, valamint rovatinexet is (enyhe vizelethajtó) persze igyál sokat, és ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom, szedj görcsoldót, nem tudom hogy miért, de az segít rajta (tapaszalat).aztán fekvés meleg takaró, kis alvás és már jobb is lesz. de az orovssal bezélj majd szerdán, mert lehet a megmaradt antibiotikum nem lesz elég. jobbulást
2012. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az antibogyót anno azért kellett abbahagynom, mert enyhén kiütéses lettem tőle. Most végigszedtem a maradékot, ami pont egy heti adag volt. Péntek reggel szedtem be az utolsót, remélem a tünetek nem jönnek vissza.

A véres folyásom már nincs, valószínűleg csak a hüvelyváladékom keveredett a húgycsövemből csöpögő vérrel. Annyi kérdésem lenne még, hogy a tünetek visszajöhetnek az antibiotikum-kúra után? Rendesen szedtem, egyet sem hagytam ki, a kezelés alatt tünetmentes voltam.

2012. okt. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!