Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? Bővebben...

Mi lehet a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már minden orvost megjártam,és minden gyógyszert kipróbáltam.Vizelés után annyira fáj a nemiszervem,hogy ordítani tudnék!Mar,de annyira,hogy kimondhatatlan.Rettegek elmenni már wc-re.Ráadásul gyakori a vizelési inger is,és sokszor kell picit pisilnem.Amikor hirtelen nem jutok el illemhelybe,érzem,hogy ég a húgycsövem!Ráadásul a közösülés is rémálom!Viszkető,fájó érzés.Bár mióta a fogamzásgátlót óvszerre cseréltük,ez lényegében megoldódott.Mondtak már erre hólyag-hurutot,hüvelygyulladást,gombát,mindent.Szedtem antibiotikumokat,gombaölőket,hüvelyflóra visszaállítót,KlionD-t,stb.De semmi!Amikor picit javult,egy idő után visszatért.Candida diéta sem volt sikeres!Segítség,megőrülök így 21 évesen!A nőgyógyászok nem segítettek semmit,csak a megspórolt pénzemet eltüntetni.A háziorvos úgyszint! :(

2012. aug. 28. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én urológushoz mennék, szerintem ez urológiai probléma
2012. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szoktál mosakodni? Nekem pl a rossz mosakodószer is "segített megtartani" a fertőzéseket.
2012. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek amúgy igaza lehet. Én is ott próbálkoznék, ha a nődokik nem tudnának velem mit kezdeni. Második voltam.
2012. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a mosakodószeres dolgot már kipróbáltam,sajnos nem attól van.Urológushoz beutaló kell?
2012. aug. 28. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!