Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami gond lehet, hogy nem...

Valami gond lehet, hogy nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Az osztályban mindenki mesntruál, csak én nem! 14-éves vagyok! Estleg valami okozhatja, h nem menstruálok? Vagy, hallottam már arról, h vki felizgatta magát és az miatt? XD ez egy osztálytásam vol...elég hülyeség mondjuk az nem? Mert sztem annak nincs köze a menstruáláshoz...De én már kicsit aggódok, h mi lessz, ha nem jön meg :/, van már *ott szőzetem, de mondjuk melelm az nem nagy! Mit tegyek?

2012. okt. 19. 23:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, nem figyeltem oda!
2012. okt. 19. 23:37
 2/10 A kérdező kommentje:
Jézusom, elfelejtttem írni :D XD
2012. okt. 19. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:

ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor látogass el egy nőgyógyászhoz, addig ne aggódj.

fehérfolyásod van? az szokott a menstruáció előjele lenni.

nem, a szexuális izgalomnak nincs ilyen hatása, hogy amiatt ne jöjjön meg egyáltalán...

2012. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is írta, 16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha addig sem menstruálsz, akkor érdemes orvoshoz menni.
2012. okt. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen van fehérfolyásom, vagy már 1-éve! Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 20. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 2 éve volt fehérfolyásom,és ma jött meg :) a mellméretnek nincs köze a menzeszhez,egyik évfolyamtársamnak akkora mellei vannak mint egy tyúknak,de tényleg épp hogy domborodik valami.nekem sem nagy,70A! inkább attól függ mióta nő,nekem 3 éve.persze ez mindenkinél más. én is kiírtam hasonló kérdéseket,én is aggódtam hogy mi van ha nem jön meg soha. ÉS hoppá,ma megjött. :))
2012. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és 14 vagyok én is:D
2012. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*meg az is lemaradt hogy annak a lánynak,akinek tyúkmelle van,már min. 3 éve menzeszel! 4. után jött meg,5. előtti nyáron és most vagyunk 8.-osok!
2012. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 29. 13:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjött még most febr. 5.én :D
2013. márc. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!