Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gond, ha 16 évesen még nem...

Gond, ha 16 évesen még nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve menstruáltam utoljára és azóta semmi. Látogassak meg egy nőgyógyászt?
2012. ápr. 3. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Hát jó lenne!

Szerintem Nagy Gond!

2012. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már épp ideje volna. Esetleg történt valami nagy változás azóta? Lefogyál? Meghíztál?
2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát 16 évesen, azért már érdemes ha másért nem csak a biztonság kedvéért. Általában 16-17 éves korra szokott beállni...
2012. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, jó lenne. Egy vérvétel és egy fizikális vizsgálat, esetleg ultrahang lehet benne a vizsgálatokban.


3-masnak meg üzenem, hogy nem az általa leírt dolog a jellemző.

2012. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
De még mennyire! Holnap reggel az első dolgod legyen időpontot kérni egy nőgyógyásznál.
2012. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Háth vannak olyan lányok akiknek későn jön meg,de azért jó lenne dokihoz fordulnod
2012. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el dokihoz!

Én is elmentem anno, mert még nem menstruáltam 16 évesen. Megvizsgáltak, minden rendben volt velem. Kaptam még egy kis időt, aztán pár hónap múlva megjött.

2012. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Látom sokan csak a kérdést olvasták el, az utána lévő két mondatot nem, miszerint a kérdező már menstruált korábban(!), csak épp 1 éve nem jött meg neki, ami baromira NEM NORMÁLIS és mindenképp orvosi kezelést igényel, mert lehet meddő leszel ha nem oldják meg a problémát. Nőgyógyászhoz és endokrinológushoz is nézz el. És ha máskor ilyen előfordul ne egy évig ülj a problémán...
2012. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2012. ápr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma elmentem dokihoz. És szerencsére semmi bajom :D
2012. ápr. 4. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!