Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sumetrolim felfázásra?

Sumetrolim felfázásra?

Figyelt kérdés
Ti mit szoktatok kapni hólyaghurutra, és mennyi ideig kel szedni? Szedtem egy doboz ciprinolt, és most 2 hét után kitenyészett korokozó, amire sumetrolimot kaptam. Nem szívesen szedek gyógyszereket. 35 éves vagyok, és még sosem volt ilyen problémám.
2012. okt. 20. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd be nyugodtan sőt fontos végigszedni. Az nagyon jó ha célzottan a kitenyésztett kórokozóra kaptad. Nálunk a kutya sem törődik a célzott kezeléssel.
2012. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy ez nemis igazi antibiotikum. Ez mit jelenthet?
2012. okt. 20. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az idősebb korosztályhoz tartozom, de mindig ezt adták gyulladásos folyamatra.
2012. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem jó a szumetrolin,azt mondják az ne olyan erős, én nem tudom, de ha ezt írták fel, szedd nyugodtan. Ha jól emlékszem a papírjára rá is van írva hogy arra is jó.szedd végig, ez fontos, mert gyakori jelenség hogy visszatér a felfázás, ha ennek legcsekélyebb jelét érzed, szedhetsz rovatinexet és igyál sokat. a rovatinex megelőzésre is jó (enyhe vizelethajtó hatása van, gyorsabban ürül a vizelet, a bacinak nincs annyi ideje elszaporodni)és/vagy szedhetsz nagy mennyiségű c vitamint (500mg) ez elsavasítja a vizeletet, amit a bacik nem szeretnek. (mindezt nem antibiotikum helyett, főleg ha heveny hurutról van szó) jobbulást:)
2012. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mubby23 válasza:
monural por.. vízben kell ugye feloldani. de csak estére ajánlom mert érdekes mellékhatásai vannak vagyis kicsit szédülsz meg nekem hányingerem szokott lenni de amúgy szerintem egyik legjobb.
2012. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!