Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehe ez? Várom a menszimet,...

Mi lehe ez? Várom a menszimet, késtem a gyógyszerrel igy, gondolom a menszim eltoltam. Ám ma nyálkás vér (takony) volt a bugyimban,2 szer, és elég nagy alhasi fájdalommal küzdöm, mi lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a mult hónapban a menszim után nem a 8.ik hanem a 18.adig napon vettem be az első bogyót,eközben megszakitásosan 2szer voltunkegyütt.csináltam 2 tesztet ami begativ lett.most 4.ik napja és nincs menszi!!most mivan? :s :s
2012. okt. 20. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
összezavartad a hormon háztartásod azzal hogy késöbb kezdted el szedni a gyógyszert, nem véletlenül van megadva hogy mikor kell kezdeni.... Akár pár hónap is lehet amig vissza áll. Máskor ne csinálj ilyet.
2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!