Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha 21 éves...

Normális az, ha 21 éves koromban még mindig van folyásom, SÜRGŐS LENNE?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy a Candida gomba által jelentős mennyiségű bőrbetegségre tettem szert anélkül, hogy észrevettük volna. Nem ez a lényeg, de van egy sejtelmem, hogy ez is közrejátszik abban, hogy felteszem ezt a kérdést. Valószínűleg örököltem a hajlamot a gombás fertőzések öröklésére is.


Legegyszerűbben sajnos úgy tudom magam kifejezni, hogy még mindig van folyásom. Fehér a színe. Ez normális dolog 21 éves korban? Vagy ez nem jelentheti azt, hogy fertőzés van a nemi szervben is? Vagy csak én reagálom túl a dolgot és nincs semmilyen bajom odalent, és csak hisztéria, hogy már mindenben fertőzést látok?


Illetve a bőrbetegség (pityriasis versicolor) miatt kaptam Flucohexal nevű gyógyszert, ami állítólag gombairtó - nem tudom, hogy ez számít-e valamit abban, hogy a legtöbb ártó gombás fertőzést a szervezetemben kiirtsa. Ti mit gondoltok róla? Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2012. okt. 21. 22:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Még nem voltam nőgyógyásznál... lehet el kellene kezdenem járni?

Nem egészen túrószerű, de viszont nem szagtalan :/ Erős szaga van a folyásnak :/

2012. okt. 22. 20:04
 12/12 anonim ***** válasza:
21 évesen már illene eljárni, attól függetlenül, hogy élsz-e szexuális életet. A másik, hogy ha Candidád van, hogy nem küldött el az orvosod nőgyógyászhoz?????????
2012. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!