Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen módszerrel lehet egy...

Milyen módszerrel lehet egy ciszta méretét kisebbíteni?

Figyelt kérdés
természetgyógyászat, torna, homeopátiás szer, teák, bármi érdekelne, csak műtét ne legyen!
2012. okt. 23. 00:35
 1/9 Expi ***** válasza:

Attol fugg milyen cisztarol beszelunk! A veseben keletkezo cisztakat nem kezelik ha meretuk nem haladja meg a 4-5 cm! A nagy mereture megnovekedett ciszta nyomast gyakorol a vese belsejere ,ezert a a vese mukodese romlik, a kivalasztas csokken, vernyomas problemak lephetnek fel!

De ebbe nem akarok nagyon bele menni mert nem tudom milyen tipusu cisztara gondoltal! Ha pl a mehben helyezkedik el akkor gyogyszeres kezeles javalott! Ha nem reagal a beteg az elvarasoknak megfeleloen akkor muteti beavatkozas tortenik! Minden esetben erdemes eltavolitani, mert szamos esetben bebizonyitast nyert,hogy nagy szerepet jatszik a mehnyakrak kialakulasaban! Szep napot!

2012. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, ezt írhattam volna, petefészek-cisztáról van szó. Doki nem írt semmi gyógyszert, várjunk, vagy felszívódik vagy műtét.
2012. okt. 23. 01:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját eset.2 évig petefészekcisztám volt, azonnal műteni akartak, mert nőtt. Nem egyeztem bele gondolkodási időt kértem. Test-gyertyázni kezdtem. 2 hét után a ciszta belső része tisztább képet mutatott. (Láttak előtte benne valamit.) Folytattam a gyertyát, de nem lett jobb, csak nem nőtt tovább. Ezt ultrahangon követtük, bár adoki a házipraktikámat nem tudta. Azután hallottam az aloét. Nem boltban, hanem egy ismerős gyógyszerésztől vettem. Npi 1 decit ittam. Bár nem hiszek az ilyesmiben, az ultrahang igazol. Az a ciszta ami 2 évig nőtt, folyamatosan kisebb lett, és eltűnt.a gyógyszerészem azt is mondta, hogy az aloét annyi hónapig kell szedni, ahány éve megvan a baj, ha az idő alatt nem használ, tovább nem érdemes szedni.
2012. okt. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem augusztusban találtak cisztát,rögtön műtétet javasoltak,ha a novemberi kontrollon is ott lesz egy ugyanakkora nagyságú ciszta,cickfarkfű teát iszom,attól kisebb lett
2012. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan, akkor magától is elmúlik. Ha meg nem olyan, akkor házi praktikáktól se fog.

Esetleg fogamzásgátlótól.

2012. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok ciszta magától felszívódik tényleg, ha nem igenis van rá gyógyszer. Keress másik orvost ha rögtön műteni akarna.
2012. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, nem tudod, milyen gyógyszer? Azt tudom, hogy hormon, de milyen? Sima fogamzásgátló vagy speciális?
2012. okt. 23. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! A stabilizált aloe verával és egyéb gyógynövényekkel javíthatsz az állapotodon, akár a műtétet is elkerülheted.Ha érdekelnek a részletek, pár tapasztalat, akkor adj egy email címet és szívesen elküldöm.
2012. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mubby23 válasza:
cickafarkos ülőfürdő nagyon hatásos!
2012. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!