Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bajom áprilisban kezdődött...

Mubby23 kérdése:

A bajom áprilisban kezdődött :fehér folyás, alhasi fájdalom, pisilés közben égő érzés. A pisilés közbeni égés meg az hogy nem tudunk egészségeset sexelni meg hogy már sexelés kezdetekor a péniszén fehéres valami van akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
féléve járok orvoshoz és mindenem negatív mégis ezek fennállnak.
2012. okt. 24. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Milyen orvoshoz jársz? Nőgyógyászhoz kellene menni, nem?
2012. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy nőgyógyászhoz jár....! Szerintem válts orvost! Az alapján amit leírtál gombára tippelnék! Nekem ugyan ez volt a bajom a dokim vett kenetet és kiderült,hogy gomba! Kaptam rá gyógyszert és már semmi bajom! Addig is vegyél a gyógyszertárban hüvely öblítőt az helyre teszi a hüvelyi PH-t igaz kicsit drága,de hatásos!
2012. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
április óta járok nőgyógyászokhoz most október van.. szóval ellehet képzelni.. 1szer itt voltam ahol lakom, 2 szer a környékemen lévő orvosnál majd 3szor debrecenben szóval annyi kenetet meg vért vettek meg pisiminta mindenem negatív és mégsem sikeres a gyógyulás..azt mondta az orvos nincs már gombám abból helyrejöttem. ezért nem értem az egészet, hogy félév alatt nem bírok meggyógyulni..
2012. okt. 24. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hüvely öblítőt amit írtam! Hátha az segít!
2012. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ami létezik szerintem azt kipróbáltam.. hüvelyöblítőt is. kaptam április óta egy halom 20 db klion kúpot, klion gyógyszert 10 db-ot, cifrant, bórsavas kúpot 20 dbot szóval ez a helyzet... még annyi hogy pénteken elmegyek urológiára mert sokszor van vizelési ingerem meg amikor pisilek akkor olyan mintha nem pisilném ki magam, aztán debrecenből átmegyek pestre egy jó nőgyógyászt ajánlottak..
2012. okt. 24. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász ilyesmire a frezyderm intim segítséget ajánlotta. Elég szkeptikusan álltam a témához, de végülis igaza lett. :) Szerencsére azóta nem is jött vissza semmi- le is kopogom gyorsan.
2012. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez a frezyderm nem egy olcsó mulatság mármint ugye az árát a neten vagy 4 ezernek nézem. bár amennyit magamra költöttem az elmúlt félév alatt a sok gyógyszer ez már meg se kottyan. de ha tényleg jó akkor megéri, én hiszek neked.
2012. okt. 25. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, 4-ért is van fent, de ha megnézed, az akciós részen van 3ezerért is, azért pedig simán megéri szerintem, mert - legalábbis nekem - 4-5 hónapig tuti elég egy flakonnal. :)
2012. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha 4-5 hónapig elég akkor tényleg megéri.. de egyébként ezt csak gyógyszertárba lehet kapni vagy drogériákban is??
2012. okt. 26. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!