Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV P3, vírusos szemölcsök....

HPV P3, vírusos szemölcsök. Tapasztalatok? Gyógyulás, stb

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 17:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
Tapasztalat. Én több mint egy évig szenvedtem vele. Körülbelül volt hetven darab, a nagy részét nekem kellett egyedül gyökeresen kiölnöm, olykor hússal együtt. Valamint volt két, harmincezer forintos szuri, több ecsetelő, sebész, meg több hónapnyi gyógyulás és hegedés.
2012. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

:|

nekem csak ecsetelik, attól elmúlik. Vagyishát.. ezt mondják. Meg ahol lekenték, ott nem is jött ki többet, eddig legalábbis. Te kigyógyultál ebből a betegségből teljesen?

2012. nov. 3. 12:01
 3/17 anonim válasza:

Igen, kigyógyultam, mert az oltásokkal ugye a szervezetemből is "kiölték" a vírust. Úgy kezdődött, hogy egyszer kijött egy a hüvelykujjam belső részén. Azt lefagyasztották, aztán leesett. Gyanús volt, hogy mintha lenne ott egy kis gyökér még, de ugye az volt az egyetlen, meg nem is zavart, ezért nem foglalkoztam vele. Aztán, talán egy évvel később jött még egy-két darab, egy a tenyerem felső részére, meg pár az ujjaimra. Az egyiket megpróbáltam kivágni, a sebészeten kötöttem ki, ahol közölték, hogy ilyet ne, mert elfertőződik, aztán az ujjamat is levágják legközelebb. Mentem bőrgyógyászhoz, felírt ecsetelőt, kenegettem. Fél éven belül körülbelül megtízszereződött, a hüvelykujjamon volt hat, a tenyerem közepén pedig legalább egy egycentis, félcenti mély undormány nőtt ki. Minden egyes fürdésnél ugye szedegettem őket, meg megpróbáltam olykor-olykor, amikor már kiáztak, gyökerestől kitépni őket. Általában vérrel meg újabb szemölcsökkel végződött az akció. Utána pedig átment a lábamra, konkrétan a térdem alá, ahol körülbelül egy negyven-ötven darab jött ki. Na, azt aztán ecsetelőzhettem, azon kívül, hogy lemart a húsomig, sok eredménye nem volt. Ez történt fél éven keresztül, idegileg nagyon magam alatt voltam. Ekkor még ugye nem tudtam, hogy mi a bajom, elmentem egy elég neves orvoshoz (ehhez hozzátartozik, hogy az összes bőrgyógyász azt mondta, csak ecsetelni kell, meg fagyasztani, és jó lesz, szóval őket a helyedben messze elkerülném), ő pedig tíz perc után megállapította, hogy ez bizony HPV. Két oltást kaptam, utána mentem sebészetre, aki a kezemből szó szerint kikanalazta a szemölcsöket, helyi érzéstelenítéssel, úgyhogy végignéztem, hogy a kis drágáim gyökerestől jönnek ki belőlem. Három hónap alatt nőtt vissza a hús meg a bőr úgy, hogy ne kelljen kötést hordanom. És hátravolt még ugye a lábam, amit a sebész nem akart elvállalni, mert azt mondta, hogy bőrátültetés kell. Úgyhogy én homemade acetilsavas megoldással húsig égettem az egész területet, és a nyaramból két hónapot azzal töltöttem, hogy szépen lassan kiszedegettem őket, gyökérrel együtt.


Ennek jövőre lesz harmadik éve, már semmi sem látszik, a lábamon maximum napsütésben van ott a folt, a kezemen meg elég jól néznek ki a hegek, eléggé egyediek, és egyáltalán nem rondák, mert rendes bőrként nőtt vissza minden.

2012. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kérdezőhöz:

A nemiszervi szemölcsökre kérdezed?

2012. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

uristen.. köszönöm szépen!


igen, nemi szervi szemölcsök érdekelnének jobban

2012. nov. 4. 16:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Kisajak nagyajak tehát "kívül" hmar elmúltak nekem pár ecsetelés alkalmával. De aztán kijött legalább 30-40 apróbb szemölcs a hüvelybemenetnél onnan még mindig nem sikerült ki"ölni" őket. Egyenlőre még a rákszűrést se lehet megcsinálnom. Te hogy állsz a dologgal?:/
2012. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nekem egy viszonylag naggyal kezdődött a dolog, a szeméremdombon.. nem törődtem vele, és addig piszkáltam, míg leszakadt a fele.. akkor még nemtudtam miez.. később elmentem nőgyógyászhoz, belül is talált nagyon sok kondilómás plackot". 5× ecsetelték belül. majd 1 hónap szünet volt. múlthéten visszamentem és már kívül is voltak szemölcsök, kb 10 db azokat is kezeli ecseteléssel. amiket ecsetelt, azok nem jöttek vissza hála istennek.. 3hónapja küzdök ezzel a betegséggel, a párkapcsolatom romokban, kezdem feladni..
2012. nov. 5. 22:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :/ Énis ettől félek hogy a párkapcsolatommal mi lesz..

Nehéz dolog. Nekem kívűl kezdtek lenni aztán belül is. Méh semmi siker. :S Magamnak kell otthon ecsetelni.

2012. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

neked mióta tart? és folyamatosan jönnek ki? mivel ecseteled magadnak és mennyibe kerül?

mit mondott neked az orvos ezzel a betegséggel kapcsolatban?


bocsi a sok kérdésért..

2012. nov. 11. 12:27
 10/17 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hónapja és 1 hónapja kezelem, Condyline ecsetelőt használom csak és a neogramormont. Kívűl kezdenek múlni, de belül igen... folyamatosan jönnek ki sajnos. :S 2300 Ft


Nem mondott semmit............ csak hogy sajnálom, rendbe jön majd... :S

2012. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!