Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV P3, vírusos szemölcsök....

HPV P3, vírusos szemölcsök. Tapasztalatok? Gyógyulás, stb

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 17:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

hát az f*sza.. én voltam vissza hétfőn és aztmondta, hogy az volt az utolsó ecsetelésem (hálistennek) és menjek vissza holnap, de akkor már csak megkukkant hogy minden tényleg okés-e és készen vagyunk. ugye kívűl találtam még magamnak jópár szemölcsöt, és megkérdeztem hogy ezek meddig fognak még kijönni? amire azt mondta, hogy ezek nem szemölcsök. nevetséges volt abban a pillanatban. ha nem szemölcsök, akkor mi a fenék?

na de majd holnap megkérdezem.

a barátom ma volt nemibeteggondozóba, és elzavarták.. és ugyanazt az ecsetelőt írták fel neki, mint neked..


remélem már minél hamrabb okés lesz minden

2012. nov. 14. 20:04
 12/17 anonim ***** válasza:
szia. érdekelne hogy rendbejöttetek e?
2013. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendbe jöttünk mind a ketten szerencsére :)
2013. máj. 14. 20:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Na és hogy sikerült kilábalni, mert nekem féléves kezelés után sem sikerült. Köszi a válaszod.
2013. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nekem 3naponta TCA-s kezelésem volt. elég dúrván.

ittam a bérescseppet "literszám" C-vitaminnal és isoprinoshine-t szedtem. a barátomnak írtak fel condyline-t és ha kijött kívűl, akkor azzal is lekezeltem, és lehullottak, illetve a doki mondta hogy már belöl is nagyon szép, a kezdeti állapothoz képest, kb 6hónapig jártam kezelésre.. kb aug-tól febr. elejéig jártam a kórházat, és az utolsó rákszűrésem végül p2 lett.


az a lényeg hogy ne hagyd hogy legyengüljön az immunrendszered, mert az már régen nem jó.. akkor is erősíteni kell,mikor minden ok

mert visszajöhet sajnos:s ugyanúgy a szervezetedben marad a vírus, és ha legyengülsz, akkor rosszabb esetben előjöhet


jobbulást neked :)

2013. máj. 15. 21:20
 16/17 anonim ***** válasza:
És mi ez a TCA-s kezelés? :)
2013. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
leégetik savval a fertőzött részt
2013. máj. 28. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!