Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmaradt a menzeszem! Aggódjak?

Kuroyuki Hime kérdése:

Elmaradt a menzeszem! Aggódjak?

Figyelt kérdés

Már durván 2 hónapja nem jött meg a menzeszem.

Volt egy másik alkalommal is, hogy kimaradt 1,5 hónap, de most már kezdek aggódni.

Úgy döntöttem elmegyek nőgyógyászhoz. De ez lesz az első alkalmam...és most már nem tudom, hogy nagyon aggódjak, hogy mi bajom lehet, vagy kezeljem flegmán a dolgot?

(16 éves vagyok, még nem állt be amúgy, és még nem egyáltalán nem élek nemi életet-> ergo: szűz vagyok)


Kérlek... adjatok valami használható tanácsot, vagy biztatást...esetleg tipp, hogy mi a baj velem?



2012. okt. 24. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, de nagyon jól teszed, hogy nőgyógyászhoz mész, hiszen más úgysem tud biztosat mondani, csak a doki! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) már most megnyugodtam egy picit...
2012. okt. 24. 18:36
 3/4 A kérdező kommentje:
na, megjött!! :) mégse kellett nőgyógyászhoz mennem -.-" :D
2012. nov. 3. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :) Első voltam.
2012. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!