Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valahogy megcsinálhatom, hogy...

Valahogy megcsinálhatom, hogy a két szemem különböző színű legyen?

Figyelt kérdés

Ezt a jelenséget teljes heterokrómiának nevezik. Undorodom a barna szemeimtől, közönségesek, unalmasak. Azt olvastam, a heterokrómia nem csak a kezdetek kezdetén alakulhat ki, létrejöhet akkor is, ha például különböző szemcseppeket használunk a két szemünkön. Szerintetek ez igaz? Milyen szemcseppeket kell használni ehhez?


Néhány kép:


[link]


[link]


[link]



2012. okt. 24. 19:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
68%

nekem pont ilyen a szemem *o* <3 és nagyon imádom :)

bár én így születtem..nekem eredetileg felemás... :)) de neked a kontaklencsét tudom ajánlani :D

2012. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Örülj annak,hogy látsz és egészségesek a szemeid velük! Más mit meg nem adna ezért te, meg kísérletezel vele.Gratulálok, egyébként színezd be alkoholos filccel,IQ bajnok. Tudom,hogy elég indulatos voltam, de szerintem igazam van, mellesleg nekem és barna szemeim vannak ,de én teljesen megvagyok vele elégedve, sőt szépnek találom a szemeimet. :)
2014. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!