Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka? Nem jött meg ....

Mi az oka? Nem jött meg . Lehet tulparázom?

Figyelt kérdés
2honappal ezelött történ köztem és egyik ismerősöm közt egy aktus.. az elsőnél nem használtunk gumi, a többinél igen.. az a fiu nem ment el belém, mert ugye azt érzi a másikfél is és vigyáztunk is hogy semmi baj ne legyen. megjött a menstruáciom az aktus után a szokásoshoz képest csuszott 2napot, ami szerintem nem vészes. mivel késett azon a napot csináltam még egy tesztet is.. negativ lett. rá 2napra ugye megjött. eltelt mégegy honap.. már 22.én megkellett volna jönnie. ha 28napot számolok ciklusnak akkor 18.án. vettem teszted. 2-t. megcsináltam mind negativ lett. de még mindig nem menstruálok. lehet ennek valami betegség az oka? a stressztől késik? megfog jönni? ha a 3 teszt negativ lett akkor nincs para szerintem. még belegondoltam abba is hogy lehet attol a dologtol késik amit nem irok ide ki.. privátban ha tud segiteni valaki szivesen leirom. köszi.

2012. okt. 25. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ha óvszer NÉLKÜL vagytok együtt, akkor lehetsz terhes - és nem biztos, hogy TE észreveszed, ha elment.

2. A negativ teszt nem mindig biztos.

3. Ha félez, menj orvoshoz, ott biztosat tudnak mondani.

2012. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

Bármitől késhet, néha ki is maradhat. De ha neked eddig pontos volt, és már másodszor késik (akár 2 nap, akár 12), akkor dokihoz kell menni.


Kevés nőnek pont 28 nap a ciklusa, ne azzal számolj, hanem annyival, amennyi a tied. Ha meg összevissza jön meg, akkor szintén doki.

2012. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!