Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet ez a...

Szerintetek mi lehet ez a szeméremdombomon?

Figyelt kérdés

van egy fehér folt a szeméremdombom és a combom hajlatánál, nem közvetlen a hajlaton de belenyúlik. most fogok elmenni vele dokihoz, de előtte gondoltam, hogy kiírom ide, hátha tudtuk valamit mondani. száraz és nagyon viszket, de nem mindig, csak mikor borotválok ott lent...utána, de akkor is 1 napig, de nem folyamatosan, néha csak.járok szoliba, nyáron intenzívebben jártam hetente max 3x, most 1x-2x hetente... attól kijöhet ilyen? vagy lehet fertőzés? de észrevettem hasonlót a karomon is, csak a karomon halványabb sokkal, és kisebb is!

19/L



2012. okt. 25. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak mutasd meg.
2012. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Le tudnád írni kicsit részletesebben?

Írtad, hogy száraz, hámlik is? A kiszáradás előtt nem vettél észre valamit azon a területen?


Nekem is vannak ilyen száraz foltok a testemen, néha úgy el tud durvulni a dolog, hogy ilyen kis "lapokban" szedem a bőrt. Voltam vele bőrgyógyásznál, többször, többnél, államinál, magánnál, vettem már mindenféle krémet, eddig csak a szteroid tartalmúakkal sikerült ideiglenes javulást elérni, tehát nincs meg a gyógymód. Remélem te nem jársz így.


Üdv


25/N

2012. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen oda fogok menni:)

köszi azért:)

2012. okt. 25. 16:33
 4/6 A kérdező kommentje:

úh, nekem annyira azért nem, hogy lapokban jön le :S

Jobbulást neked, remélem fogsz találni rá valami jó gyógyszert:)

Köszönöm a válaszod:)

2012. okt. 25. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászat is egy nagy találgatás! nagy szerencséd van, akkor kordában tudod tartani valamilyen krémmel...
2012. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

remélem!

köszike a választ

2012. okt. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!