Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció nyálkahártya...

Menstruáció nyálkahártya nélkül? Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy érted, hogy a nyálkahártya nem ürült ki? A vérzés a nyálkahártya leválást kíséri.

Miből gondolod ezt: "Menstruáció nyálkahártya nélkül" ?

2012. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így van.Vérzés volt,nyálkahártya nem...
2012. okt. 25. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy csak nem láttad! nekem néha teljesen láthatóak a darabok, néha meg annyi a vér, hogy csak azt látom. Szerintem képtelenség, hogy annyi vér mellett fennmaradt volna a nyálkahártyám.. máskülönben honnét jött volna?
2012. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vált le a nyálkahártya, szerinted mitől véreztél?
2012. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak látom,hogy van hártya,vagy nincs!Ezért kérdeztem hogy volt-e már így valaki!Te még nem jártál így,köszönöm a válaszod,Szia!
2012. okt. 25. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem valt le a nyalkahartya akkor az nem menstruacio volt... Ha meg menstruacio volt akkor levalt a nyalkahartya akar lattad akar nem. Nekem sem mindig lathato.
2012. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor nevezzük csak vérzésnek,ha ez megnyugtat.
2012. okt. 25. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:

ugy latom nem erted... ha nem menstruacio volt csak sima verzes szerinted, akkor viszont surgosen keress fel egy orvost, mert csak ugy valaki nem verzik!

Nem ertem miert nem erted hogy nem mindig latszik a nyalkahartya ahogy tavozik. Ez ennyire egyszeru.

2012. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!