Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Nagyon hullik a...

Mit tegyek? Nagyon hullik a hajam és egyik orvos sem csinál semmit.

Figyelt kérdés
Brutálisan hullik a hajam. Elmentem borgyogyaszhoz mert akarom tudni hogy mitol van. Kivizsgálta a vérem ott minden rendben volt és azt mondta mást nem tud csinálni vele. Uj kivizsgálásra sem kuldott. Csak kiirt alpicortot ami nem segit eddig. Aztán elmentem magánorvoshoz, az sem kuldott semilyen kivizsgálásra. Csajok tényleg nem lehet kideriteni hogy mitol van ez? Nagyon szenvedek, már alig van hajam, kérlek segítsetek. Mit tegyek?
2012. okt. 26. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Házidoki, endokrinológia, fogászat, nőgyógyászat... a lehetőségek tárháza végtelen. Bárhol van egy kis gyulladás, hullhat attól, de lehet hormonzavar, pajzsmirigyprobléma, meg Isten tudja, még mi. Az bíztató, hogy a vérvétel nem mutatott rossz dolgot, de a fentieket egyszerű vérvételből nem nézik.
2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy lány vagy-e, vagy fiú?

Szokták az embert góckutatásra küldeni, lehet egy fogprobléma, fülgyulladás, vagy valamilyen gyulladás a szervezetben, ami hajhullást is eredményez.

Ha volt közelmúltban műtéted - nőknél szülés - az is rengeteg hajvesztéssel jár.

Lehet, hogy egész télen sapka nélkül - megbosszulja magát.

Vannak kencék, tabletták méregdrágán, de áruk a csillagos égben, hatásuk nulla, vagy csekély.

Ha fiú vagy, akkor nektek találták ki a divatos tar fejet.

Ha lány, az gázosabb. Ott egy jó vágás, fazon segíthet.

2012. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok! Ha változókorban vagy esetleg, akkor ez természetes. Kevés nőnekmarad szép haja. Én már attól félek, hogy megkopaszodom egy idő után.
2012. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 22 éves. fogszabályzom van ugyhogy a fogorvosom biztos eszre vette volna ha valami nem lenne rendben. Noiorvosnal is nemreg voltam, az endokrinologus azt mondta ciszta van a palyzsmirigyemen, de nem tud vele semmit csinálni, viszont a palyzsmirigy nem mukodik rosszul. Már nem tudom mire gondoljak...Hormonvizsgálatot meik doki csinál?
2012. okt. 27. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!