Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam. Nyomásra...

Hullik a hajam. Nyomásra kevés genny ürül a jobb mandulámból. Az doki szerint szerepelhet gócként. Kivetessem? Bár egyáltalán nem biztos, hogy megáll a hullás illetve, hogy ez okozza-e a problémát (ezt is az orvos mondta).

Figyelt kérdés

Egyébként nem okoz gondot a mandulám (1-2 évente 1x begyullad)

Voltam vérvételen, p.mirigy UH.-n, bőrgyógyászaton,

fogászaton, nőgyógyászaton. Semmi. Illetve 3 bölcsességfogam még nem tört elő, az is lehet góc, de nem biztos.

Ilyen bizonytalan véleményekkel mit kezdjek...


2011. júl. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gond van a manduláddal, valóban hullhat a hajad.
2011. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vetetném ki.
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Basszus nekem is hullik a hajam én is járkálok a dokihoz!

Nekem még egy bölcsességfogam sem tört elő,nem is hallottam még,hogy ez is okozhat gondot....

2011. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták ott, ahol a panoráma röntgent csinálták, hogy az is sőt a gyökérkezelt fog is lehet góc. LEHET!!!, de nem biztos.

Nagyon sz.r ez így, mert az ember azt sem tudja mit csináljon.Nem vetethetek ki mindent, mert hátha amiatt van.

2011. júl. 28. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én kivetetném. Nem is elsősorban a hajad miatt, de ha gennyes, az már sokat nem segít az immunrendszernek, sőt. Ha még bónuszban meg is van a góc, akkor szuper.
2011. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy van a papíromon, hogy kevés genny ürül a jobb oldaliból.

Ha nem tuti problémaforrás, minek bántsam. Oka van annak, hogy ott van.

2011. júl. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!