Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondhatja anyukámnak?

Elmondhatja anyukámnak?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek nőgyógyászhoz és már nem vagyok szűz, de nem akarom hogy anyukám tudja, vagyis még nem szeretném elmondani csak majd kicsit később, a nőgyógyász elmondhatja? vagyis ha megkérem hogy ne mondja el, ugye köti az orvosi titoktartás? ő csak azt látja hogy átszakadt a szűzhártya de azt hogy pontosan "mitől" azt nem, és egy erősebb mechanikai hatástól is átszakadhat ha jól tudom és ha azt mondom hogy szűz vagyok csak valamiért átszakadt akkor nem köt belé ugye? és akkor azt fogja anyumnak is mondani hogy szűz vagyok. légyszi segítsetek!

2012. okt. 23. 22:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha megkéred, hogy nem mondja el akkor szerintem nem fog neki örülni de nem is fog veled kitolni szóval szerintem magában tartja.De mégis hány éves vagy???
2012. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány éves vagy. Szerintem 14 alatt kötelessége szólni a nőgyógyásznak!
2012. okt. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hét azért az lényeges, hogy hány éves vagy?
2012. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért kell négyógyászhoz menned? Valami gondod van?
2012. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jaj nem, nincs semmi gond, csak ha esetleg el kéne mennem. egyébként 17 vagyok. : )
2012. okt. 24. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:
17 évesen már szinte felnőtt nő vagy, egész biztos, hogy nem mondja el.
2012. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem voltál, akkor lassan keress egy kedves megbízható nőgyógyászt, azért is mert ha hirtelen kellene menned, akkor ne ahhoz kerülj, aki éppen ott lesz.

Első alkalommal talán egy női doki lenne a jobb, mert elötte nem olyan ciki a vetkőzés és terpesztés, mint egy férfi elött. És mivel ő is nő, aki feltehetőleg ugyanolyan problémákkal megküzdött már mint amilyen neked lesz, ezért empatikusabbnak is kellene lennie. És ugye ő nem csak könyvből tanulta a tudományt, mint férfi társai, hanem hát neki is megvannak ugyanazok amik neked...

2012. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) most így megnyugodtam. egyébként mindenképpen "női" nőgyógyászt fogok keresni. :)
2012. okt. 29. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a nőgyógyász neme számít, lehet, hogy pont egy goromba nőt fogsz kifogni. Mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos is. Ahhoz menj, akit egy olyan ismerősöd ajánl, akiről tudod, hogy Neked csak a lehető legjobbat akarja!!!
2012. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. örülök, ha megnyugodtél kicsit.

A női nőgyógyászt nagyon jó ötletnek tartom, főként amikor először mész. Azért ő mégiscsak "kollegina".

Nem mondom hogy örömmel megy hozzá az ember, de azért kevésbbé "ciki"

2012. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!