Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ovulálok, fogamzásgátlót...

Nem ovulálok, fogamzásgátlót nem szedek, még sosem volt mitől lehet pecsételő vérzésem?

Figyelt kérdés
Még sosem volt pecsételő vérzésem, holnap kéne megjönnie a menstruációmnak. Kedden este pecsételő vérzésem volt de nagyon rövid ideig, majd semmi. Csütörtökön este megint pecsételtem utána az is elmúlt majd péntek délelőtt ismét. Eléggé félek hogy valami bajom van, vagy esetleg terhes lehetek.

2012. okt. 26. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha nem ovulálsz, akkor hogy menstruálsz? Vagy félre értettem?
2012. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy éppen nem ovulálok..hanem körülbelül 2 hete ovuláltam
2012. okt. 26. 22:15
 3/6 anonim válasza:
44%
Attol még menstruálhat,h nem ovulál
2012. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ez azt jelenti, hogy most kellene a menstruációdnak jelentkezni és ez helyett van ez a pecsételős vérzés. Sajnos akár izgulhatsz is / ha nem védekeztetek/ a terhesség miatt, sok kismama az első két hónapban hasonlóan vérezget és teljesen rendben lévő a terhessége, nem vetél el ettől. Vegyél tesztet !

Ha nem vagy terhes lehet a háttérben sárgatest elégtelenség is. Nőgyógyász tud segíteni és az a biztos amit megállapít.

2012. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pecsételések ma elkezdtek erősödni és a hasam alja is picit fáj. Nemsokára elugrom a boltba egy tesztért remélem, hogy nem lesz baba mert még nem tervezzük :) majd 1-2 év múlva :)
2012. okt. 27. 11:53
 6/6 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt..most már tényleg nem értem..
2012. okt. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!