Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire biztonságos a tampon...

Mennyire biztonságos a tampon éjszakára?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 35 éven keresztül megbizhatóan müködött, nem volt vele semmi bajom, meg nem is futott túl.
2009. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Ez mindenkinek változó, nekem a nagyon erős vérzésnél még a super plus tampon se elég, max. 3 óráig. Ha vannak nagyon erős vérzéseid, nem árt egy betétet is berakni a biztonság kedvéért.

Nem kell sokat venni, havi egy csomag olcsóbb is elég ezekre az alkalmakra.

2009. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
éjszakára nem szabad tampont használni!
2009. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Sose lett tőle semmi bajom. Lefekvés előtt közvetlenül beteszek egy akkorát, amekkora elég lesz, és felkelés után közvetlenül kiveszem.
2009. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is bevált. Mondjuk nekem annyira erős, hogy muszáj tampont beraknom, mert semmilyen betét nem bírja ki.


Arra figyelj, hogy 8 óránál tovább ne legyen benn. Ha többet akarsz aludni, akkor muszáj leszel felkelni, cserélni és úgy visszamenni aludni.


Amúgy ha egy betétet is beraksz, akkor tuti hogy semmi gáz nem lesz.

2009. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Éjszakára szerintem inkább betét. Abból a szempontból is, hogy jobban tudsz tisztulni, mert amikor a nyálkahártya darabok szakadnak le akkor a tampon azt nem képes felfogni. A másik ok pedig, hogy inkább a betét éjszakára az, hogy hosszabb idő telik el csere nélkül, ha mélyen alszol...higiénikusabb is. Viszont, hogy mondjak is vmi rosszat a betétről...este ha sokat forgolódsz akkor bizony a betét elmozdul és történhet baleset.
2009. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem szívja fel a tampon a darabokat, de utána úgyis kiesik belőled, ha kiveszed a tampont, nem épül beléd vírust okozva.

Nem egy felnőtt ismerősöm tamponozta magát éjjelre, kutya bajuk nem lett, pedig ők 30-40 évig azzal éltek.

De mindenkinek szíve joga azt használni, amit akar, ezek csak tények.

2009. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem elegem lett a foltos ágyhuzatból meg a szétázott bugyikból, mert elcsúszott a betét. Be egy tampont este 10 körül, felkelek 9-kor (már ha nincs suli) és cserélek.

Olyan hülyeséget hallottam, hogy felcsúszhat. El ne higgyétek már! Majd elvándorol a petevezetékbe, vagy mi?:D

A méhszáj eleve olyan szűk, hogy egy mini tampont sem tudna magába fogadni.

Szóval...tampon reggel-nappal-este kipipálva. :p

2009. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egészséges -..- Estére mindig a betétet javasolják
2010. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!