Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Nem jön meg a menzesz...

S. O. S! Nem jön meg a menzeszem! Kérem valaki segítsen! (többi lent)?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem volt még sem kapcsolatom és se szexuális kapcsolatom. Mi lehet az oka? Volt hogy egyszer nem jött meg 2 hónapig, de már 3?! Eddig mindig egy két nap csúszással megvolt. 5 napig tartott kb az utolsó csak 4-3 de néha ilyen is volt, amikor még rendszeresen megjött. Miért csinálja ezt? Lehetséges hogy terhes vagyok? De nem érintkeztem senkivel! Ilyen nincs. Mással esetleg hasonló? Hogy egyszer csak felborul minden?

2012. okt. 28. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi...ha szűz vagy nem lehetsz terhes..vagyis de de az más kérdé.. Mióta menstruálsz? Nekem az első egy-két évben rendszertelen volt, volt hogy 5 hónapot is kihagyott, nőgyógyász szerint ez még nem baj.
2012. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 éve rendszeresen megjött és az utóbbi 2 menzeszem nagyon megcsúszott. Most kezdek aggódni. Meddig várjak még?
2012. okt. 28. 09:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint meddig várjak a nőgyógyásszal? Én nem szeretnék oda elmenni.
2012. okt. 28. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztos, hogy nem vagy terhes. :)

Ennyi idős koromban nekem is össze-vissza jött meg. Az első pár hónapban rendszeres volt, utána volt akár 3 hónap kimaradás is. 2-3 év alatt -amíg "lenyugszanak" a hormonok, be áll majd. :)

2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, ne menjek? Anyának mondtam hogy 2 hónapja nem jött meg, mondta hogy a harmadiknál elmegyünk nőgyógyászhoz, és most rájöttem hogy igazából nem kettő hanem három hónap.. De nem mondom meg neki, várok. Most vagyok 9.-es. Koleszos vagyok, nagyobb városba kerültem, igazad lehet. De azért egy kicsit bennem van a félelem, hogy van esetleg valami.
2012. okt. 28. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
A stressz okozhat zavart a menszezben, sőt mindenféle lelki megrázkódtatás is, még egy nátha is vagy bizonyos gyógyszerek. Ne görcsölj, meg fog jönni, még fiatal vagy ilyenkor szinte mindenkinek rendszertelen a menstruációja.
2012. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad 3 éve rendszeresen megjött már a menstruációd. Szerintem menj nőgyógyászhoz, hiszen sose lehet tudni, hogy mi okozza a kimaradást! Ki vállalja a felelősséget, ha azokra hallgatsz, akik lebeszélnek az orvosról és ezért lesz valami bajod???
2012. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!