Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyen tudnám enyhiteni a...

Hogyen tudnám enyhiteni a felfázás tüneteit?

Figyelt kérdés
Értem itt a gyakori vizelési ingerre és a vele járó fájdalomra.
2009. aug. 27. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a tusolóval jó meleg vizet folyattam a derekamra.

Vagy a testgyertya is jó rá.Azt drogériában vagy gyógyszertárban tudsz venni.Nekem ez a kettő nagyon jó volt.

2009. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha segitséget kérsz, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy komoly gyulladásról van szó, mindenképpen fordulj orvoshoz, magától nem fog elmúlni, több egyébb következménye is lehet, és még fájdalmasabbá tud válni. Addig is meleg ülőfürdő, ha be tudsz szerezni zsurlófüvet, annak a főzete nagyon hasznos lenne (beleülni), vagy esetleg egyébb teakeverék húgyuti fertőzések kezelésére.
2009. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél forróvizes (de azért nem égető) palackot a két lábad közé. Ha van otthon elektromos melegítőpárnátok, azt is az alhasadra teheted.
2009. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
konyhasót kell tenni egy meleg víz kádba, nagyon hatékony:)
2009. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igyál nagyon sok cickafark teát. Nekem ez vált be, mivel én mindig akkor voltam felfázva, amikor megvolt, így az ülőfürdő kiesett.

Lehet gyógyszertárban is kapni cickafark teát, vagy talán Rossmann-ban is. Nagyon sokat igyál belőle, és forrón:) Ne hagyd kihűlni. 3-4 nap alatt helyrehoz.

2009. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát, én is a meleget javasolnám, bár

lehet h a hideg is jó neki,

pl torokfájásra is a hideg jo, sokak azthiszik h a meleg!

pedig a hideg összehuzza a dolgokat, de maradjona meleg szerintem neked!

Pusz

2009. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Urogin . Gyógyszertárban vagy DM-ben lehet kapni.
2009. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!