Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyugtassatok meg, ugye nincs...

Nyugtassatok meg, ugye nincs nagy baj?

Figyelt kérdés
Babát várok,még nagyon korai a terhességem,az első hónapban járok!25.-én kezdett egy kis rózsaszín vér jelentkezni,egy nagyon picit görcsöltem!De nem volt annyira észrevehető!Utána két napig barna folyásom volt nem sok egy nagyon minimális maszatoló,illetve pecsételő.Ma viszont a délutáni pihimből fel kelve már élénkebb és pirosabb volt a vérzésem,görcsölni nem görcsöltem egyeltalán,sőt még rosszul sem érzem magam,hála istennek!Ugye nem a vetélésemet jelzi?Holnap megyek dokihoz de muszáj egy kis bíztatót nyugtatót "kapnom" előtte.Első babám és nagyon félek,hogy elveszítem :(
2012. okt. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj sokat, és főleg ne idegeskedj!

Majd a doktor megmondja, mi történt.

2012. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos terhes vagy? Amúgy ha vetélnél, görcsölnél is! Ha alapból most kéne megjönnie a mensidnek, akkor abszolút ne aggódj, mert van a szervezetednek egy biológiai memóriája, ami megjegyzi,mikor kéne vérezned, és akkor vérzel is. Ellenben ha görcsölsz, mármint nagyon görcsölsz, rohanj az ügyeletre!!!
2012. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!Igen ez már teljességgel biztos,hogy babám lesz!:) nagyon örülök!:) és mindentől megijedek már azonnal,hála istennek görcsök nincsenek.Holnap a dokinál remélem minden rendben lesz!:)
2012. okt. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!