Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon van Wifi. Ha...

A telefonomon van Wifi. Ha nincs elérhető wifi a közelben akkor nem is enged felmenni a netre, mármint kiírja hogy webcím nem elérhető. Nyugtassatok meg! Hogy ingyen szoktam netezni?

Figyelt kérdés

Ez akkor azt jelenti hogy mikor otthon netezek telón akkor automatikusan a wifit használja ugye? Én úgy tudom hogy nincs letiltva a mobilnetem...Az lehetetlen hogy akkor is pénzt vonjon le mikor elvileg wifin keresztül csatlakozok ugye?


amúgy meg furcsa, mert elvileg a díjcsomagba amim van (t-mobile like) van 50mb-os net...akkor meg miért nem enged felmenni a netre ha akkor akarom használni mikor nem otthon vagyok?


2011. dec. 28. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugtatgasson valami türelmes gyógypedagógus. Sajátítsd el a készüléked képernyőjén megjelenő hálózati ikonok jelentését, mindenről értesítenek.
2011. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell bunkózni meg kioktatni...miért nem lehet normálisan válaszolni? szerintem én is normálisan kérdeztem.
2011. dec. 28. 01:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le az adatforgalmat :) és akkor tuti csak a wifivel tudsz felmenni :)
2011. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és...azt nemtudnád megmondani hogy hol tudom letiltani ?:S mert nem találom és a neten se...
2011. dec. 28. 23:21
 5/8 A kérdező kommentje:
ez a "mobil hozzáférési pont"?
2011. dec. 28. 23:26
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem Sony e. xperia mini van.. és fent lehúzom a menüt és ott van. vagy beállítások- vezetéknélküli és hálózati beállítások - mobilhálózatok. és ott
2011. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem x8

menü --> beáll --> Vezeték nélküli és mobil há. --> Mobil hálózátok --> Adatforgalom

2011. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy anno kellett fizetned a netért?

Mert most van új androidos telóm, bekapcsoltam a wifit, de nem tudom hogy azzal ment-e fel a netre, agy mobilnettel :\ és félek, hogy esetleg kiszámláznak majd egy csomó pénzt :S Hol tudom ellenőrzni, hogy mobilnet van e illetve hogy használja e a telefon?

Sajnos későn jöttem rá, hogy le lehet tiltani az adatforgalmat.. De be volt kapcsolva a wifi, csak nem tudom hogy azzal ment-e fel a netre vagy sem :\

2012. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!