Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrös a hasam, gyanta vagy...

Szőrös a hasam, gyanta vagy epilátor nélkül nem tűnik el?

Figyelt kérdés
oké ez hülye kérdés. de az van hogy olyan 1-2 éve amikor a lábamat epiláltam véletlen bele vágtam a köldököm alatti részbe, ahol akkor még láthatatlan szőke szőrök nőttek. Nem törődtem vele, gondoltam semmi baj. De most itt álok 15 évesen. és a köldököm alatti EGÉSZ részt fekete szőrök borítják, nagyon undorió, még jo hogy sötétebb színű a bőröm. Mit tegyek? egy csíkban mindig epilálom. de annyira undorio hogy sírógörcsöm szokott lenni, hogy mit szól majd egy pasi hogy szőrös a hasam?! :((

2012. okt. 29. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nincs ilyen probléma? Esetleg a combod, feneked, mellbimbód körül nem vagy szőrösebb?
2012. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a mellbimbóm körül igen. de a durvább darabokat kitépem szemöldök csipesszel
2012. okt. 29. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szőrök maguktól nem fognak eltűnni, csak ha kiszeded. Ha sokáig gyantázod/epilálod, akkor egy idő után ritkulni fog. Hidd el, nem te vagy az egyetlen lány, akinek szőrtelenítenie kell a hasát!

De ha nagyon vészesnek érzed a dolgot (hiszen innen nem tudom látatlanban megítélni, hogy tényleg jelentős-e a szőrösödés, vagy csak te érzed annak), akkor érdemes felkeresni egy endokrinológiai szakrendelést, ahol meg tudják vizsgálni a hormonjaid.

2012. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak a bajom hogyha leepilálom a hasam egész területét akkor meg mégjobban fog "terjedni" és akkor már a hátam is olyan lesz
2012. okt. 29. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog jobban nőni tőle.
2012. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
biztos?
2012. okt. 29. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van a családodban valaki aki az átlagosnál szőrösebb, akkor lehet, hogy Te az ő alkatát örökölted. De azért jó lenne megkérdezni egy endokrinológust.
2012. okt. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Epilálásnál hogyan tudtál belevágni a bőrödbe? Nem kevered össze a borotválkozással?

Egyébként az epilálás és a gyantázás gyengíti a szőrszálakat, így ez a két legjobb megoldás van a problémádra.

2012. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem a bőrömbe vágtam bele, hanem a hasamon lévő szőrbe
2012. okt. 30. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden szőrszálat gyengít a gyantázás/epilálás, ezt tapasztalatól mondom. Viszont - a lézeres szőrtelenítéstől eltekintve - ezek a legtartósabb módszerek a szőr eltűntetésére, hiszen hosszantartó a hatásuk.
2012. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!