Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőr probléma? (többi lent)

Szőr probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

13/L vagyok. Meleg gyantával szoktam szőrteleníteni, otthon.

De sajnos elég régi 'gépünk':D van (ami melegiti fel a gyantát).

Gondolkodtam epilátorról is tudom, hogy sokkal több idő mire végzek de lehet, hogy egyszerűbb is mert nem kenném össze magam :D

Szóval mit ajánlotok, vegyek egy új meleg gyanta készletet, vagy epilátort, esetleg próbáljam ki a hideggyantát?

Melyik lenne egyszerűbb de hatásos megoldás?(borotvát most csak ideiglenesen használom hónaljra, de szeretném már lecserélni valami másra)

Ja, és kozmetikusnál nem voltam még, szerintem nem is mennék mert anyum nem hiszem, hogy elvinne egyedül meg nem mennék:/

Köszönöm :)



2012. szept. 1. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a kozmetikus lenne a legjobb megoldás.
2012. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet, hogy nemsokára elmegyek barátnőmmel, meglátom milyen, és ha nem lesz nagyon drága akkor azt választom :)
2012. szept. 1. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Az mér nem jó megoldás, h bnőddel csináljátok sztem olcsóbb is lenne. Az én kozmetikusomnál 2500Ft az egész láb gyanta. Azon gondolkozom, h más megold. kéne.. Szerencsére nem kell havonta gyantáztatnom, de akkor is..
2012. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikus is pont úgy gyantáz mint te otthon, csak 10x annyiért. Marhára megéri persze...

Az epilátorral leszedni a szőrt csak lábról 1-2 óra és nem szedi le mindet még utána kell gyantázni, értelmetlen ennyit bajlódni vele. Vegyél új gyantagépet inkább. De a gyantát fel lehet melegíteni mikróban is vagy forróvízbe állítva. Nekem nincs is gépem hozzá.

2012. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor veszek új gépet, köszi :)

Ha meg úgy alakul, elmegyek 1x-1x bnőmmel kozmetikushoz(ő mindig oda jár) :)

2012. szept. 1. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
szia én eddig gyantáztam de a kozmetikus javasolta h főleg hónaljon meg lent inkább epilátort használjak mert az leviszi a teljesen kicsi és rövid szőrt míg a gyantánál várni kell és szerintem undi... én azóta (úgy féléve) használom és sokkal jobb mint a gyanta de először borotváld le vagy egy szer menj el kozmetikushoz h teljesen legyantázzon és amikor elég kicsi a szőr akkor epilálj(:
2012. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig magadnak minden probléma mentesen le tudta gyantázni a szőrt, miért ne tudnád eddig is ? Olcsóbb is és akkor csinálod amikor akarod otthon. Epilátor valóban sokkal rövidebb szőrszálat is kiszedi, nekem a lábam kb 20 perc a kettő együtt, szóval nem órákig ülök rajta, és mivel gondolom neked is ritkult már a gyantától a szőröd, így neked sem kell félni .

Az epilátor sztem költséghatékonyabb, mert megveszed és kész, nem kell utána rá költeni, a gyantánál meg megveszed a gépet, és utána még vegyél mindig lehúzó csíkot és gyantapatront . Ezt te döntsd el, ha még nem vettél valamit :)

2012. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!