Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Majdnem 16 éves fiú vagyok,...

Majdnem 16 éves fiú vagyok, és szőrös a segglyukam körül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Engem zavar, mert kényelmetlen, és sokszor becsípődik az alsógatyámba és húzza. Borotválni nem akarom (hónaljamat is epilálom), gyantát nem szívesen kérek anyámtól mert szerintem elég ciki lenne.. és azt sem tudom hogyan kell pontosan használni. Epilátorral mazohistaság lenne nekimenni. Hallottam, hogy van valamiféle szőrtelenítő kenőcs. Arra gondoltam ez talán bevállna, és nem fájna túlságosan. Ez jó ötlet vagy mással oldjam meg? A kenőcsöt hogyan kell használni? Rossman-ba tudok venni szőrtelenítő kenőcsőt, és ha igen, mi a neve?

2012. máj. 31. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Tyááá, hát, igazűból a helyzet nálam is hasonló, habár kicsit már hozzászoktam :D Tényleg elég idegesítő tud lenni, de mondjuk én nem próbálok meg tenni ellene :) Ezt örököltem, ez van.

A borotva használatát én se ajánlom... igen, tapasztalat :D Ha nem akarod egész nap a lyukad vakarni, nem húzod le borcsival.

Gyanta, epilátor... sssssz. Hát, eredményképpen jobb mint a borotva, de sztem szétszedi a segglyukag, pár napig biztos nem tudnál sz.rni rajta, tehát ezek se ajánlottak.

Vannak ilyen lézeres szőrtelenítő műtétek, habár sztem elég gáz a seggeddel elmenni.. ciki neked is meg az orvosnak :)

Tehát ja, vmi otthoni megoldást kell találnod. Kenőcsökről még nem hallottam, de én nemhiszem h túlzottan jó lenne. Minden esetre sok sikert neked hozzá! Én megpróbálom így leélni az életem, ha menni fog :D

2012. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Nekem csak 17-évesen kezdődött el a szörösödés a segemen.

Nyugi én se teszek ellene, ezzel leszel férfi, a nők imádják :DDD....

Nálunk a szörös segg, a nőknél pedig a izat lábközötti nemiszerv jelemző... :DD

(Várom a zöld pacsi lájkokat.) 100%-os akarok lenni.

2012. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló: te biztos egy vidám ember lehetsz :DD

2. hozzászóló meg szerintem félre értett. Nekem nem a seggem szőrös kívül, hanem bent a két segg között ahonnan kijön a... A lyuk körül szőrös :S

Továbbra is várom a válaszokat a szőrtelenítő krémmel kapcsolatban!

2012. jún. 1. 09:36
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Fűnyíróval nyírd le
2012. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

vannak szőrtelenítő krémek, de óvatosan vele, mert ha túl sokat hagyod rajta, lemarja a bőröd is

de sokkal jobb mint a borotva

én már zacsin használtam (de ne veet-et az iszonyat erős)

2012. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és esetleg tudnál mondani nevet és árat? meg ha lehet olyat amit a rossmanba be tudok szerezni
2012. jún. 3. 18:18
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
A krém nekem nem vállt be, én egyszerűen ki szoktam tépkedni, kicsit fáj, de hozzá lehet szokni. :D 18/F
2012. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Irj itt a neten az orvosnak....névtelenul....hátha kapsz tanácsot az urologustól.Én ezt tenném a helyedbe.
2012. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
heranaus !! kár hogy csak 35% vagy XD
2013. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
19%
Szokj hozzá, minden férfinak szőrös a segglyuka, ez normális, sokaknak az egész farpofája is szőrös, szőrtelenítő krémmel nem szabad nemi szerv körül, meg testnyílás körül, megzápulnak tőle a golyóid.
2013. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!