Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fontos! Mit tegyek?

Nagyon fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyagilag nagyon rosszul állunk és nem vagyunk arra képesek ,hogy vegyünk egy csomag betétet.Ez csak néha szokott így lenni.A tesóm elhasználta ami volt.Volt egy kevés vatta de azt én elhasználtam 2 nap alatt(ez is csoda ! ).Úgy kellett mennem Miskolcra (hogy szerezzünk apámmal pénzt) ,hogy vattát és papírzsebkendőt használok.A zsebkendő jól fel is csúszott.A két tesómnak akkor semmi baja nem volt ,de ők nem értek arra rá ,hogy elmenjenek.(Azért kell egy felnőttnek egy gyerekkel is mennie mert akk nekünk a buszjegy csak 70ft oda).Mit tegyek? :( Ma éjszakára zsebkendőt raktam be és az is teljesen átázott.Egyszerűen nincs annyi pénzünk ,hogy vatátt tudjunk venni.S.O.S. Mit tegyek ? :'( az is nagy szerencse ,hogy pont az őszi szünetben jött meg ,nem pedig sulis időben és akkor suliban véresen járnék.-.- Mit tennétek a helyemben?

Ui.:Ma van a 3.nap.



2012. okt. 31. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a legkorszerűbb, de a középkorban is menstruáltak a nők. Tegyél egy kisebb törölközőt a kívánt helyre, valamint egy gumilepedőt /ennek hiányába egy nylon reklámszatyor/ magad alá.
2012. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és úgy üljek egész nap??? nekem vannak dolgaim..:'( és berakok egy kisebb törölközőt olyan mintha pelenkám lenne. :'(
2012. okt. 31. 08:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Vágd fel a törülközöt kisebb darabokra és összehajtogatva tedd a bugyidba.

Nincs a szomszédban valaki, akitől kérhetsz kölcösn egy csomag vattát?

2012. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul álltok, hogy egy csomag vattát se tudjatok megvenni, akkor az internetet kellene talán lemondani.. nagyon kamu a kérdésed ne haragudj! Én dolgoztam olyan helyen, ahol nyomorban éltek valóban az emberek, hát ott nincsen internet kapcsolat azt elhiheted. Az önkormányzat ad nekik némi kajára.. ilyen dologgal viccelni elég nagy gáz!
2012. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen dolgaid vannak, amik megakadályoznak abban, hogy egy tiszta ruha darabot tegyél a bugyidba?
2012. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%
apróra vágott hagymát tegyél a bugyidba, aztán majd ha nem lessz mit ennetek a nagy nyomorban, akkor megsütitek hagymásvérnek, na?
2012. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elmondtam ,hogy csak most van ilyen alkalom.Máskor nem volt még így ,hogy egy forintunk sincs.
2012. nov. 2. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,fujj!!!
2021. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!