Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért keltem másodszorra...

Miért keltem másodszorra erre? 12/L

Figyelt kérdés

nem rég lett vége a menstruációmnak.tegnap is és ma is hajnali 2-3 órakor arra keltem hogy viszket a puncim és melegem van.ez miért volt? volt már valakivel ilyen?

köszi a választ :))


2012. okt. 31. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem jobb lenne ha legalább Anyukádnak szólnál. :)
2012. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyuval sosem beszéltem még ilyen dolgokról.Nagyon jó a kapcsolatunk de ez olyan téma ami nekem kínos :/
2012. okt. 31. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem múlik a viszketés, muszáj szólnod Anyukádnak, és a legjobb az lenne, ha orvoshoz mennétek. Nincs ebben semmi ciki, hiszen nem azért van, mert valami rosszat tettél. Szinte minden nőnek szokott ilyen baja lenni. Első voltam.
2012. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gipszkarton ***** válasza:
ha nagyon viszket és nincs rá megfelelő gyógyszeretek otthon akkor be kell nyálazni és jobb lesz.
2012. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pedig anyukáddal kell ezt megbezsélni, nincs ebben semmi kinos biztos neki is volt már.
2012. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és velünk ellentétben ö tud segiteni is.
2012. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!