Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után 1 héttel. ,...

Abortusz után 1 héttel. , normális? Baj lehet?

Figyelt kérdés
Érdekelne, volt egy abortuszom 1hete, alig véreztem, se láz se görcsök,de 2napja a m.helyemen, emeltem nehezebb dolgokat,és éreztem hogy elönt a vér,elmentem vc re és egy hatalmas egy tenyér nagyságú alvatt vér szerű jött ki! Azután nagyon véreztem! Ez 2napja volt! Se láz se görcs! Ma megint kijött egy darab alvatt vér, reggel és eléggé véreztem,de mostanra alig! Ez csak tisztulás? Baj hogy ezek a darabok jöttek? Mert végülis se fájdalmam,se lázam... Vagy inkább visszamenjek? Értelmes választ kérek,hasznosat légyszi
2012. okt. 31. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én visszamennék a helyedben, biztos ami biztos. Inkább menj fölöslegesen vissza mint sem baj származzon abból, ha nem mész! Nekem egyébként hasonló erős vérzésem volt abortusz után több nappal, az előtt szinte semmi, hirtelen indult meg, de nekem haspuffadás meg hőemelkedés és volt mellé. Én visszamentem és nem is hiába. Benntartottak a kórházban északát, méhösszehúzó injekciót kaptam meg antibiotikumot.
2012. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza, mert ezek szerint elsőre nem jött ki minden aminek kellett. Remélhetőleg most már igen, de jobb ha megnézik.
2012. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, visszamegyek,biztos ami biztos,köszönöm a választ
2012. nov. 1. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj, de nekem is hasonló tüneteim voltak missed ab után, csak nem ennyire durvák, ha nem nagy kérés megtennéd, hogy megírod majd mit mondott a doki? Köszönöm. Mi hamarabbi testi és lelki felépülést.
2012. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!