Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Extra száraz és vizhiányos...

Extra száraz és vizhiányos bőrre milyen krémeket tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Külön arcra, kézre, testre?

2012. nov. 1. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vervetel! Ez vitaminhiany is lehet, tehat menj orvosi kivizsgalasra, mivel a kremek nem fogjak ezt megszuntetni.
2012. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok,de attól függetlenül is mindig száraz volt a bőrőm, vitaminokat szedek, mert azt már rég felirta a doki.:D
2012. nov. 1. 07:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A sima Nive krémet használom, mert az jó zsíros. A kis kék tégelyest.
2012. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*Nivea
2012. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon jó a közönséges olivaolaj: a még nedves börbe maszirozz bele kevés olivaolajat, nagyon jól köti a vizet is, meg puhává teszi a bört. (Az az olivaolaj jó, amit a konyhában szokás használni)
2012. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevess ki,de a sertészsír!!!Öreganyáink ezt használták popsikrém helyett,illetve hámosítónak.Szóval igazi fehér sertészsír!Ráadásul arra tuti nem leszel allergiás.
2012. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyaink a sertesnek a zsirjat forraltak, s ebbe gyogyfuveket tettek, koromvirag, kamilla stb., tehat ily modon keszultek a kenocsok, amik valoban manapsag szinten a legjobb minoseg lesz, a kereskedelemben kaphato utanzatok miatt pl.
2012. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A zsiros krém nem jó a vizhiányos börre mivel, ezeknek a böröknek nem zsirhiányukk avn hanem viz..... Ezt rengeteg laikus csinálja és utána nem tudják miért van az hogy száraz a börük de közben meg pattanásos.

Mindneképp hidratáló krémet használj az arcodra, a testedre lehet zsirosabb krém is. Ajánlom hogy ne drogériában evgyél krémet hanem kozemtikus vagy patikus által ajánlott profeszionális terméket.

2012. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a niveára allergiás vagyok,mamám szokott ilyen házi kencéket csinálni,de az nem volt jó nem szivódótt be, plusz ugyanúgy hámlott, meg száraz maradt a bőröm napi 2 liter vizet fogyasztok,szóval azért kértem segitséget, hátha valami jó ötletet adtok,az olivaolajat ki fogom probálni, de remélem nincs semmilyen mellékhatása...:D
2012. nov. 2. 07:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért tértem át az olivaolajra, mert gyakorlatilag minden bolti szertöl kiütéseket kaptam. Ettöl semmi bajom, viszont már sok ismerös kérdezte, hogy milyen szereket használok, mert feltünöen szebb, feszesebb, simább lett a böröm azóta.
2012. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!