Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek szóljak először?

Kinek szóljak először?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és szerintem hamarosan meg fog jönni. Anyukámmal nem túl jó a kapcsolatom mióta újra megházasodott és nevelőapumal teljesen más véleményen vagyunk ,ezért alig beszélünk főleg ilyen dolgokról nem,de ha még is felhozom akkor a válasz 'túl kicsi vagy még'. Anyukám még ráadásul iskolába is jár és ezért mégkevesebbett van ithton. Mamámmal nagyon jó a kapcsolatom , de ő másik városba lakik. Van egy legeslejobb barátnőm is . Neki már mrg van és még esetleg ő tudna segíteni, de nem tudom mit csináljak. Légyszi segítsetek.

2012. nov. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukádnak kell szólni.

Akármilyen kapcsolatotok, erre biztosan odafigyel, és segíteni fog. Korainak tartja, de ha bekövetkezett, el fogja hinni :-)

De szólhatsz nekem is, szívesen segítek, akár telefonon is :-)

2012. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is anyukádnak szólj. Ha ő mégsem segít akkor a mamádnak vagy a barátnődnek. A lényeg legyen nálad mindig betét és váltás bugyi addig is, hogy ne érjen kellemetlenség ha esetleg napközben jön meg. De sokaknak inkább reggelre jön meg és nem elönt hanem enyhén kezdődik. csak barnás folyással vagy kis maszattal a bugyin. Ha ilyen van tegyél be egy betétet biztos ami biztos. Az is előfordulhat hogy nem jön meg akkor hanem csak ez a barnázás volt, de ez is azt jelenti hogy hamarosan meg fog jönni rendesen.
2012. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használd ki az a kevés időt, amit Anyukád otthon van, és vele beszélj!
2012. nov. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 évesen már semmiképp nem lehet azt mondani, hogy kicsi vagy a menstruációval kapcsolatos dolgokhoz, hiszen sok kislány már 9 évesen is menstruál! Előző voltam.
2012. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

ha infó kell és anyád nem áll veled szóba a témában, akkor van háziorvosod és van biológia tanárod...meg ezek szerint neted is [link]


ha meg betét kell, megveszed magadnak a boltban

2012. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!