Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ciki sztoritok a menstruác...

Van ciki sztoritok a menstruációtokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

mikor,hol,mi történt?

nekem csak az volt gáz,mikor biciklizés előtt jött.

és nektek? :)



2012. nov. 1. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az utcán jött meg és nem vettem észre. Ugy mentem dolgozni és még ráadásul a nõvérem fönöke vette észre. Na egyébként hol járnak a szemei, hu nagyon szégyeltem magamat. De azért segitett abban, hogy hazavitetett, hogy átöltözzek.
2012. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem valaki mesélte, hogy egyszer elmentek a strandra, átvedlett fürdőruhába, és akkor jött meg neki:S Napok óta várta, hogy menjenek strandra szegényke :S
2012. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:/ gáz lehetett. én ismerek párat:

-barátnőmnek farsang előtt,szemtanúja voltam és én is vettem észre,

-egy másik lánynak a ki-mit-tud? napján,

-osztálytársamnak tábor első napján,amikor leszálltunk a buszról,évfolyamtársamnak szintén táborban és neki előző nap annyira fájt a hasa,hogy mozdulni sem tudott sírt is. asszem nem volt még 11 éves.és ugyanennek a lánynak pont egy medencésbuli előtt is jött szal rendesen megszívja mindig :(

-a másik barátnőmnek meg elég pocsék volt,mert nem is várta,és aznap a fiúk állandóan cukkolták a súlya miatt és pont utána.

bocsi,hogy hosszú lett! :DDD

2012. nov. 1. 23:23
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Elég korán jött meg,kb 11 évesen.12 lehettem és ugye akkor még nem tudtam hogy okozhat nagyon váratlan meglepetést a mestruáció,ezért nem is vittem magammal semmi betétet.Igaz hogy tudtam hogy azon a héten menstruálni fogok de nem azt hogy ilyen erős lesz,ezért csak egy vékony tisztasági betéttel indultam el mert előtte az is elég volt.


Kb. az iskolai napom felénél úgy elkezdett belőlem folyni a vér mint a Niagara vízesés.Kérni nem mertem az iskola orvostól/barátnőtől.

éreztem hogy baj lesz,ezért gyorsan magam alá tettem a fekete pulóverem..

viszont az egyik teremben össze is véreztem egy széket...

szerencsére nem vette észre senki csak gondolom nap végén a takarító.

2012. nov. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ez komoly! Oo én is hallottam hasonlóról,hogy suli első napján pont és még a széke is véres lett.

írjatok még! :D

2012. nov. 2. 14:23
 6/17 anonim válasza:
90%
Egyik osztálytársaméknál aludtam és előző nap jött meg. Este beraktam egy jó hosszú, vastag betètet, de reggelre az ágy szélén ott virított egy piros folt...
2012. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
A tanárunknak órán jött meg, pont egy fehér nadrág volt rajta.
2012. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Suliban voltam, pont azon a napon, mikor su. 4-ig kell bent maradnom. Az első órán jött meg, összevéreztem a padot. A barátnőm szólt. És nem volt se nála, se nálam betét, ezért sok zsepivel tömtem ki.


A másik meg az, hogy pont tesióra előtt véreztem össze a bugyimat. A fehér bugyimat. Ráadásul a suli ribiei között kellet átöltöznöm...

2012. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de legalább látták hogy nem vagy már kislány,egyikük még biztos az volt még :'D
2012. nov. 3. 17:00
 10/17 anonim válasza:
70%
4. válaszoló. Véletlenül nem Bettinek hivnak???
2012. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!