Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szörnyen elkezdett ritkulni a...

Szörnyen elkezdett ritkulni a hajam, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Voltam vérvizsgálaton és nőgyógyásznál is, minden rendben. Sosem festettem a hajam, nem is vasalom, semmi vegyszer, csak normális sampont használok, nem olcsó gagyikat. Vettem vitaminos balzsamot rá, de két hónap alatt csak selymesebb lett a hajam, több nem.

Annyira ritka már, hogy látni lehet a fejbőrömet, tehát nem csak túldrámázom, hanem valódi a probléma.


2012. nov. 2. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a probléma.Már hajszeszt,sampont,balzsamot is használtam/használok rá de semmi.
2012. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A fogaid is rendben vannak? mert ha van rossz fogad, annak is lehet következménye. Esetleg tarthatsz vitaminkúrát, nekem segített.
2012. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám. én járok rendszeresen fogorvoshoz,a fogaim rendben,én arra gondoltam talán valami belső gyulladás lehet a szerveztemben.
2012. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hormon vizsgálatod is volt. Mert a nögyógyász ezt ránézésre nem látja és gyakran hormon probléma okozza.
2012. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok. Nekem a fogaim is jók, szóval nem értem, mi lehet. Abban bíztam, hogy esetleg van olyan aki szintén küzdött vele, és sikerrel járt. Látom sajnos, másnál sem rózsás a helyzet.

Azt viszont nem értem, hogy aki fiatal korától festi és vasalja, annak pedig nagy dús. Igazságtalanság.

2012. nov. 2. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, de mindenkinek az adottságaiból kell kihozni a legjobbat.

Gondolom olyan 40es éveidben járhatsz. Már a klimax beköszönte előtti 10 évben jelentkezhetnek hormon eltérések. Általában a sárgatest hormon csökken először és így ösztrogén dominancia áll fent / pláne ha hastájékon van zsírlerakódás, mert a hasüregi zsír is ösztrogénszerű hormont termel és az hozzáadódik a petefészek által termelthez s már is kész a többlet belőle. Ehhez elég egy-két rövidebb ciklus, amikor már nincs tüszőrepedés és akkor nincs sárgatesthormon termelés sem./ Nagyon finom szerkezet a mi testünk, apró eltérések is befolyásolják és látványos tüneteket produkál. A barátcserje /agnus castum/ kapszula még sokat segíthet, de nőgyógyásszal konzultálj a hormon helyzetedről.

2012. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, de már mint mondtam voltam nőgyógyásznál is és a hormonjaimmal minden rendben. A klimax még messze van, 25 éves vagyok, ezért is aggódom annyira, pláne azért, hogy így mi lesz később.
2012. nov. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!