Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy héttel ezelött vasárnap...

Egy héttel ezelött vasárnap szeretkeztem a barátommal. A 2. menet közepén abba kellett hagyni, mert szörnyen elkezdett ott alul fájni. Miért vérezhettem? Talán fölsértette a hüvelyemet v. terhesség?

Figyelt kérdés
Még elég kezdő vagyok ebbe a témába. Azóta ebbe az 1 hétbe ami eltelt többször is megujjazott és lefeküdtünk még1x. Viszont tegnap este észleltem WC-zés közben, h véres a WC papír kicsi mennyiségben. Ez ma is előfordult, de csak most este. Elképzelhető, h ezek a"tevékenykedések" sértették fel a hüvelyemet olyannyira, h már vérzett? vagy ezt vegyem egy olyan terhességi "tünetnek"? Előfordul a terhességben ilyen nagyon kis mennyiségű vérzés? A mensim másfél hete múlt el. Szal az tuti nem lehetett.
2008. júl. 6. 20:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Még valami. MA este észleltem még, h egy kicsit fáj a csontom ami alul van a hüvelyem körül. Az miért fájhat? Talán azoktól az "ütögetésektől" amikor ujjazott a barátom?
2008. júl. 6. 20:48
 2/10 anonim válasza:
100%

Nekem is sokszor szokot oan lenne, h a 2dik menet már naon fáj és utána kicsit vérzek meg minden!!!Nem terhesség,ezeh semmi közze nincs hozzá!

Kicsit durván csináltátok lehet!

2008. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fiatal vagy lehet hogy a mensi mert nekem 2 hetenként van meg.Az is lehet hogy felsértette.Ha fáj ott belü l akor felsértette.Terhes nem hiszem hogy z lennél akkor nem véreznél.
2008. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát bár te érezted mit/mennyire csinált a srác, de az első alkalmakkor hasonló nekem is volt. Remélhetőleg csak még igen érzékeny vagy ott, ő meg kicsit durvább, s ezért fáj (nekem volt a legeleján, hogy egy-két napig éreztem ott, mikor leültem). A vérzés meg hogy esetleg közben a körmével megsértett odabenn. Szerintem terhességnek a legkisebb az esélye, menstruhoz közel kicsi az esélye, meg ha terhes vagy, nem menstruzol, bár volt akinek előrfordult terhessége ellenére.

Reméljük ennél nem komolyabb, de ha úgy egy héten belül nem javul a dolog ( s persze a srác kicsit vegyen vissza, hogy helyre tudj ott állni), akkor el kéne menni dokihoz szerintem!

2008. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. De viszont, ha terhes is lettem volna és attól lenne akkor most vetéltem volna el nem? Szal semmi okom az aggodalomra? Abban igazatok van, h kissé durván csinálta. Nem vagyok már szűz, de szerintem elöbb utóbb mindenhez hozzá kell szokni :))
2008. júl. 6. 20:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Am köszönöm a gyors válaszokat
2008. júl. 6. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit szárazabb is voltál,és ezért fájt már másodszorra.Figyelgesd,szerintem el fog múlni, de ha a fájdalom, vagy egyébb tünet jelentkezik,azért nézesd meg magad,nehogy egy kis gyulladás legyen.Szerintem sem vagy terhes.Legalábis nem ez a tünet,meg nem ilyen hamar, de ha nem védekeztetek,azért érdemes egy tesztet megpróbálni,ha meg védekeztetek,akkor meg felesleges,sztem nincs baj.
2008. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben vérzés - nem normális! Menj orvoshoz! Lehet hogy méhszájsebed van vagy méhnyálkahártya gyulladás, esetleg felfáztál!
2008. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a szex közben véreztem. Hanem utána este. A mensim is nemrég múlt el. Minden normális volt, mennyiség, minőség :D Viszont azért kicsit parázok hátha mégis terhes lennék :S
2008. júl. 7. 19:42
 10/10 Runcájsz ***** válasza:
Azért mielőtt a barátod hozzád ér, illene igen alaposan kezet mosnia, nem pedig úgy neked esnie, hogy az utcáról jött, vagy a wc-ről, vagy a buszról szállt le. Boccs, ha kissé durvákat írtam, de sokan az alapvető higiéniai szabályokat sem tartják be. Abból pedig, hogy azt írtad, hogy kicsit durvábban bánik veled a barátod, nekem egy afféle macsó kép villan be, ahol a pasi nagy ívben tesz a higiéniára, mert hát a világ s a bolygók is az efféle vasmacsók körül forog. Tudjátok ez az a fajta, aki a " Há' nehogymá' én mossak kezet a csajhoz, inkább ő mossa sterilre a punciját, mert nehogymá' elkapjak tőle valami! " gondolkodás híve. Persze most egy eléggé durva sztereotípiával jöttem, de remélem, értitek a lényeget. A figyelmességnek s a tiszteletnek az is jele, hogy tisztán nyúlok a partneremhez, ápolt körmökkel, és lehetőleg úgy, hogy ne szakadjon szét. . . Attól még lehet heves a szex, hogy nem okozok kárt benne !
2011. jan. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!