Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket zavar az orvos/asszisz...

Titeket zavar az orvos/asszisztens előtti vetkőzés, meztelenkedés egy-egy vizsgálaton? 14L

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ mit kell levenni. Derék felett nem érdekel, derék alatt igen. Persze látnak naponta több százat belőle a nőgyógyászok, de azért mégis...
2012. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan még nem voltam nőgyógyásznál, de egyáltalán nem tudna zavarni. Alapjáraton szégyenlős vagyok, de tudom, hogy annyit lát egy nap alatt is, hogy már herótja lehet tőle. Ha téged zavar, akkor menj hosszított felsőbe, és akkor le tudod húzni a fenekedre. Talán így annyira nem kényelmetlen.


16/L

2012. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem engem nem zavar, nekik ez természetes.
2012. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
nagyon nagyon szégyenlős vagyok, de nőgyógyásznál pl. ez elmúlik. Mert ő egy orvos, én meg neki csak egy beteg vagyok, akit meg kell gyógyítani. És mivel tudom, hogy csakis ilyen szempontból néz, nem is tudok szégyenlős lenni
2012. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Igen zavar a mai napig is. de hát ha egyszer muszáj..akkor muszáj. Én is nagyon szégyenlős vagyok. :)


19/L

2012. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
és nőgyógyászon kívül is kellett már valahol teljesen levetkőzni???
2012. nov. 2. 18:48
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem zavar, de az asszisztens piszkosul. Még fogorvosnál is...
2012. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
műtét, baleset.. itt pucér vagy
2012. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Alapból szégyenlős vagyok, a barátnőim előtt sem vetkőznék le. (Felülről nem különösebben érdekel, de alulról semmiképp.)

De orvos előtt nem zavar. Főleg azóta nem, mióta orvosira járok, és látom, hogy tényleg mennyire nem érdekli az orvost.

Mi is látunk egy csomó beteget, de baromira nem érdekel, hogy épp milyen a melle, kövér-e vagy sem, szőrös-e vagy sem stb.

Ha véletlen fel is tűnik rajta vmi, akkor meg úgy is elfelejtem, tök mindegy.

2012. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart, de amióta orvosira járok, azóta különösen zavar. :DDD
2012. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!