Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm azt hazudja, hogy...

A barátnőm azt hazudja, hogy menstruál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nekem azt mondta,hogy már megjött neki,viszont az anyja azt mondta,hogy nem.

múltkor amikor nekem épp megvolt és betétet kellett cserélnem a suliban,utána otthagyott arra hivatkozva,hogy x és y úgyis ott volt,nem voltam egyedül. furcsán viselkedett.

miért csinálja ezt? hogyan beszéljek vele,oldjam meg?

help,14.



2012. nov. 4. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
szeirntem ez nem egy lényeges dolog, nem ezen mulik egy barátság. Sok lány azért moindja azt mert cikinek érzi hogy neki még nincs, egyébként senkinek semmi köze hozzá hogy meg van-e neki már vagy sem....
2012. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Emberek ***** válasza:
28%
mindenféleképpen beszélj vele, komolyan, mert másképp nem megy. ha hazudozik, akkor mondd meg neki, hogy ha még egyszer megteszi nem barátkozol vele többé. hátha megjön az esze!
2012. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy nincs más gondotok, éretlen kis libák. De hogy még az anyjának sincs több esze, és a lánya magánügyeiről pletykál?? Röhej. Akkor mit várjunk...
2012. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan osztálytársam, akinem már több ÉVE rendszeresen megjött, de az anyja nem tudott róla...
2012. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Édes Jó Istenem! Miért kell ezen versenyezni, hogy ki mikor menstruál? Úgy csináltok, mintha ezen múlna, hogy ki milyen ember! Fogjátok már fel végre, hogy bunkóság valakit az alapján megítélni, hogy mennyire fejlett!!! Erről senki nem tehet!!!
2012. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nekem már megjött,szal én már nem versenyzek rajta!

SZERINTEM A BARÁTSÁG ALAPJA AZ ŐSZINTESÉG ÉS JÓ A KAPCSOLATA AZ ANYJÁVAL. A Pláne,hogy azt mondta hogy MEG IS KELLETT NEKI MUTATNI.(!!)

ha ez igaz,az anyja miért tagadta volna le?! és az én anyumnak mondta és egy anya csak őszintén elmondja!

2012. nov. 5. 18:07
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Szinten vagytok mindannyian...
2012. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd a barátnőd és az anyja kapcsolatához???
2012. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

annyi közöm van,hogy valaki már írta,hogyha nincsenek jóban,akkor az anyja nem is tudhat róla. de könyörgöm, jóban vannak,és a barátnőm még azt is mondta,hogy megmutatta az anyjának!! akkor szerinted miért mondta volna,hogy nincs neki?! másrészt múltkor,amikor nekem megvolt,akkor nem úgy viselkedett mint általában! zavarban volt,stb.

ja és még annyi közöm van az anyjához fűzött kapcsolatához,hogy ő barátnőm! és érdekel,mi történik vele! szeretnék segíteni,de ha kamuzik,hogy segítsek neki? nem erre vannak a barátok?!

2012. nov. 5. 21:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene neki segíteni?

Szerintem hagyd annyiban a témát.

2012. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!