Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm azt hazudja, hogy...

A barátnőm azt hazudja, hogy menstruál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nekem azt mondta,hogy már megjött neki,viszont az anyja azt mondta,hogy nem.

múltkor amikor nekem épp megvolt és betétet kellett cserélnem a suliban,utána otthagyott arra hivatkozva,hogy x és y úgyis ott volt,nem voltam egyedül. furcsán viselkedett.

miért csinálja ezt? hogyan beszéljek vele,oldjam meg?

help,14.



2012. nov. 4. 19:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Miben kellene segítened neki?
2012. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs egyértelmű bizonyítékod, hogy nem mond igazat.
2012. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

jaj,nektek nincs barátotok?

segíteni: ha szomorú felvidítom,meghallgatom,beszélek vele,ha nem tud valamit kiigazítom,elmagyarázom,stb. de szerintem a barátság amúgy is többről szól! akinek van barátja,az megérti. úgy is értem,hogyha van kérdése a menzeszről,akkor nem azt kéne mondania,hogy már van neki,hanem megkérdez,hogy nekem milyen volt és felkészítem rá. Hülyén hangzik,de miért lenne az? A mai világban furcsának tűnik,de szerintem így helyes! Ritkaság,hogy valaki ilyeneket mond,mert az emberek 90%-a be van gyepesedve a facebookba,hülye idézetes oldalakba,flegmázásokba,mindenki szidásába. Erről van szó,ma minden erről szól. És ezért felejti el annyi ember,hogy a barátság milyen is valójában. Mert a barátság az őszinteségről szól! És ha (10 tényből 9 igazolja,hogy nincs neki) nincs menzesze és kamuzza,akkor hogy várhatnám el,hogy tényleg fontos dolgokat megosszak vele? Én őszinte vagyok,ő meg már ilyen piti ügyben hazudik?! Gondoljátok végig! Szerintem nagyon is fontos dolog ez! Mert nem mindent oszt meg az ember a szüleivel és jó,ha van valaki,akinek viszont elmondhatunk mindent. De ha nem kölcsönös a bizalom és később fog történni valami,a dolognak lőttek.


ez a véleményem,ha valakinek nem tetszik,ott a piros x a jobb felső sarokban. ennyi.

2012. nov. 7. 16:11
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért gondolod hogy hazudik a barátnőd? Miért érdekel ennyire a menstruációja? Miért nem hagyod a témát? Nem bírsz egyedül betétet cserélni, vagy mi? Csodálkozol, hogy hazudik, amikor te ennyire felfújod ezt az idióta ügyet! -.- egy szinten vagy vele
2012. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
:P nagy cucc hogy neked megvan örülj a fejednek és hagyd azt a lányt te beteg állat mi van ha azt hazudja, hogy megvan? hát semmi! ne érdekeljen ez, te agyhalott, tényleg nincsen jobb dolgod, mint azon örömködni hogy neked megvan neki még nincs? szánalmas vagy inkább menj sportolni vagy gépezz vagy akármi, ne pattogj már ezen! nyilván okkal hazudik, HA hazudik (valszeg nem hazudik, de ha ehhez ragaszkodsz) csoportosan cseréled a betétedet vagy miért kell két testőr hozzá? milyen jogon kérdezgeted az ANYJÁT (!!?) hogy meg jött-e már a lányának? minek jó ez neked? nagyon fáradt lehetett az agyad a erre vetemedtél. gondolom már kiderült mit gondolok rólad, lehet lepontozni, de ha jól sejtem, ennek a lánynak ez már a második kérdése a kamuzásról, a harmadikról nem is beszélve.
2012. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

neked nincs barátod??? :@

A BARÁTSÁG AZ ŐSZINTESÉGRŐL SZÓL,SZÓVAL NEKEM NE HAZUDJON MÉG ILYEN TÉREN SEM! ha a barátnőm,őszintének kéne lennie,nem?!!

mellesleg az anyák szoktak ilyenekről beszélgetni,mert ezt anya kérdezné meg. szerintem van jogom tudni,hogy mi történik a barátnőmmel!!

ha nincs meg neki,akkor nem hazudnia kéne,hanem elmondani mi a baja é segítek neki,nem röhögném ki!!

UNDERSTAND?

2012. nov. 29. 20:34
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Akkor ha a barátod, őszintének kell elnnie és midnet elmondania, még azt is, hogy ha megérdezed, milyet ürített tegnap este, akkor számoljon be az állagáról? VAGY MI?

Azt nem tudod elképzelni, hgoy esetleg neki KÍNOS ez a téma és nem akar róla beszélni? Én soha senkivel nem beszéltem arról, hogy mikor és hogyan menstruálok, még anyámmal sem, mert CSAK RÁM tartozik, és szerintem egyszerűen nem kell neki a segítséged, sőt nem szorul ebben a témában segítségre! Valószínűleg csak idegesíted, hagyd abba!

2012. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

mondom,hogy ő kifejezetten SZERET erről a témáról beszélgetni,sőt! néha ő kezdi a téma boncolgatását. és megértem,mert nem mindent akarunk a szüleinkkel,inkább a kortársainkkal megbeszélni.

nem tudom honnan kreálsz történeteket de fölösleges.

2012. dec. 1. 16:09
 19/20 anonim válasza:

Azóta felnőttél. Viszont én azt látom , hogy neked nem ez a bajod volt a "barátnőddel". Mivel írtad a facebook-os részt is.

Ha mégis: Mivel felnőtt vagy, így amikor lesz majd egy lányod , gondold végig mit csinálj jól , hogy neki ne legyen ciki az , ha ő nem olyan fejlett esetleg mint a társai .

Nehogy legyen egy olyan "barátnője" mint te , aki inkább egy fórumon kérdezi meg , hogy miért hazudik.

Ha van egy valóban igaz barát , az nem másokat kérdez, hanem a barátját. Megnyugtatja, elmondja neki azt , hogy nem ciki ha neked még nincs meg. Elmesélem neked mire készülj fel majd.... :)

2018. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Tudom régi kérdés de az utolsónak igaza van. Amúgy lehet a barátnődnek megjött de az anyja nem tudja..
2023. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!