Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tisztasági betétet...

Milyen tisztasági betétet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más válik be, de hátha van valaki aki hozzám hasonló, és bevált neki valamelyik. Régebben használtam Discreet-et, de az nagyon vékony. Nekem sajnos erős folyásom van, voltam már millió kivizsgáláson, semmi bajom, alkati dolog, ezzel kell élnem, olyan adagokban jön ki belőlem a folyás mikor felállok, mint egy gyengébb menstruáció, rendesen érzem, ahogy kifolyik belőlem. Próbáltam a Carefree-t, ennek a vastagsága megfelelne, de nagyon rossz anyagból van az alja, és mikor kiveszem a bugyimból, mindig látom, hogy a bugyim is átázott kicsit, mert a nedvességet átereszti a betét. Tudnátok másik ilyen vastagabb tisztasági betétet ajánlani? Nem szeretném a forgalomban lévő X fajtát megvenni, hogy kitapasztalgassam, hogy melyik a jó, így először hozzátok fordulok.
2012. nov. 5. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tasco Maxi (legnagyobb), dobozos. Egész hónapra elég, napi egyet használok, anélkül nem veszem fel a bugyit, mert olyan vagyok, mint te. Előtte használhatatlanná váltak a bugyijaim, most mindent felfog ez a tescós betét. Ne higgy azoknak, akik majd leszólják, mert tescós. Nekem nagyon bevált.
2012. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tanga vàltozata is van? Fontos szempont ez is. De köszi ki fogom próbàlni, mert itthon hétvégén pl. nem mindig hordok tangàt olyankor jó lesz.
2012. nov. 5. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szólom le az első válaszolót, de én a betéteknél inkább a márkásakat használom. Általában ezt a fajtát:


[link]


22/L

2012. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előső vagyok


Még ezt a faját is kipróbálhatod, Anyum évek óta használja, és teljesen meg van elégedve vele.


[link]

2012. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a sima tisztaságit is simán berakom tangába csak lehajtom hátul ugy mint a szárnyakat a szárnyasbetéten. Legalább stabilabb is.
2012. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem ma a választékot egy Rossmannban és nem láttam egy olyat se, amit tangába lehetne használni, csak ezt, illetve a vékony Discreet-et. Nekem is volt már olyan betétem, ami rendes bugyiba való volt (véletlen rosszat vettem), és behajtottam tangába, de nagyon kényelmetlen volt. Így marad ez sajnos, legfeljebb gyakrabban cserélem. Köszi a válaszokat!
2012. nov. 5. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Libresse tangát és simán használom. Szerintem jobb, mint a többi.
2012. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!