Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra melyik a legjobb...

Mubby23 kérdése:

Felfázásra melyik a legjobb antibiotikum? Ma akarok íratni és nem tudom melyiket kellene írassam.

Figyelt kérdés
A monuralt mondták hogy erős mégsem hatott két tasakkal sem.
2012. nov. 5. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem neked kell eldönteni, hanem az orvosnak...
2012. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
féléve járok nőgyógyászatról nőgyógyászatra és még sem jövök helyre, urológián is voltam, szóval most ott tartok hogy magamat próbálom helyrehozni már a sok orvos leszart. ezért kérdeztem hogy esetleg tud- e valaki olyan antibiotikumot amit érdemes felíratni.
2012. nov. 5. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szóval: cickafark tea (napi 1 liter) 3 héten keresztül + jó meleg fürdő.


És ha tudsz feliratni a legjobb antibiotikum nitrofurantoin (végig kell szedni, ne csak amíg használ).


[link]


Ha elmúlt és helyrejöttél akkor pedig kranc C (tőzegáfonya)

[link]

2012. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, ami a tenyésztésen kinyírta a baktériumokat. Tehát vizelettenyésztést lenne kötelező elvégezni! Ez a téma urológusra tartozik, nem a nőgyógyászra. Urológusból keress egy jó szakembert, aki kivizsgál normálisan. Mondd meg neki, hogy folyamatosan előjön a problémád, csak rövid időre szűnik. Az is nagyon valószínű, hogy hosszú távra fog felírni gyógyszert, amit kis adagban kell szedni. Monural csak akut hólyaghurutra jó, ha kiújul, akkor kevés lesz.

Augmentin, ciprobay, nolicin szokott jó lenni, de tényleg baktérium függő. Az is lehet, hogy gombával is keveredik.

2012. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az is fontos, hogy ne mindig másik orvoshoz menj, hanem egyhez, aki végigköveti az állapotodat. Így a legegyszerűbb gyógyítani.
2012. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig az orvosoknak sem sikerült megfelelő gyógyszert találniuk, akkor szerinted itt ki fog Neked látatlanban biztosat mondani? Az, hogy valami az egyik embernek beválik, még nem jelenti azt, hogy Neked is jó. Addig menj orvoshoz, míg nem találják meg a bajod, és nem kapsz rá megfelelő gyógyszert!
2012. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelőnek írnám hogy addig menjek orvoshoz amíg lehet? és ki fizeti ki helyettem a 20 ezreket mert mindegyik olyan orvos hogy csak a 20 ezret felveszi aztán ennyi..


a többi kommentálónak: tenyésztettek vizelet mintát is, és kenetet is vettek rengetegszer szóval nekem már jóformán mindent kitenyésztettek.. még sincs előrehaladás.

2012. nov. 5. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:
cickafarkas ülőfürdőztem másfél hónapot egy ideig mérsékelte a tüneteket, de sajna még sem javultam, köszönöm a segítségeket.
2012. nov. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!