Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha fertőzésem van?

Mit tegyek, ha fertőzésem van?

Figyelt kérdés

4-5 hónappal ezelőtt ugyanilyen tüneteim voltak, az orvos a Dalacin hüvelykrémet írta fel. 3000 ft volt. Most egyáltalán nincs pénzem, apukám szerint meg felesleges pénzkidobás, ő nem érzi át ennek a súlyát. Anyukám 1 éve halt meg, így nem is akarok veszekedni vele ezért, hogy adjon pénzt.


Tudtok valami olcsóbb megoldást? Tejsavas irrigálás nem jött be, próbáltam már az előző esetnél, csak rosszabb lett.

Azt hallottam, hogy a Pharmatex termékek segítenek kiölni a bacikat is, igaz ez? Akkor kipróbálnám azt, annyi pénzt össze tudok sórni...


2012. nov. 5. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
*spórolni
2012. nov. 5. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:

ha elmész az orvoshoz azzal lehet beszélni ilyenről.

ő tudja kb mennyibe kerülnek a cuccok, de ha nem foglalkozik veled akkor kérdezd meg a patikust.

annak lehetősége van a drága cuccokat is ugyanolyan hatóanyagú de olcsóbb gyógyszerre cserélni.

2012. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer 900 forintos gyógyszert szedtem, azóta sem volt semmi bajom.

Kérd meg, hogy valami olcsóbbat írjon fel.

2012. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, ha fertőzésem van?"


Kerüld a testi kapcsolatot. Ilyesmin pedig ne spórolj.

2012. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem a kérdező nem spórolna rajta. Van neked szíved, hogy ilyet írsz neki? Gratulálok, szép munka!

Kedves kérdező, úgy tudom, hogy a pimafucin hüvelykúp és a pimafucort krém nem ilyen drága. A kúp 500 forint, a krém 600 körül mozog. Viszont ha mész ingyenes szakrendelésre, ott nyogodtan elárulhatod az orvosnak, hogy rossz anyagi körülmények között élsz és olcsóbb gyógyszert szeretnél. Apukádat próbáld meggyőzni, hogy ezeket meg kell venni, biztos őt is kezelték már félre vagy volt olyan, hogy nem hatott a gyógyszer, amit felírtak neki.

Sok sikert! :)

2012. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!