Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett a csajjal?

Mi lehetett a csajjal?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamnak 12 évesen kb 90/c-s melle volt. Ez mitől lehet? Én is elérhetnék ilyen erdményt?

2012. nov. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ez genetika. ne akarj ilyet késöbb se nem hogy 12 évesen.
2012. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, az olyan irigylésreméltó?
2012. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 90 a hát-mellkas körmérete.

A C meg a cicik mérete, azért nem olyan nagy az, jobban dolgoznak a hormonjai, ennyi.

:) majd megnő a tied is, ne izgulj :)

2012. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

NEM genetika. persze,a dns-be bele van írva,hogy ennek a csajnak legyen 70a/80d mérete... HORMONOKTÓL függ. meg az alakjától,fejlettségétől,ilyenek. anyámnak ebben a korban már nagy melle volt,nekem meg épp hogy átlagos. :(

igen,elérhetsz,ha hormontablettákat eszel,meg olyanokat,amiket a neten lehet rendelni.

ám olyanról is tudok,akinek 17 évesen is tyúkmelle volt,miután szült pár év múlva, d kosaras lett. te kezedben van a dolog,meg függ attól is,hány éves vagy.

(ha cél érdekében ehetsz sok almát,ihatsz sört is,csak attól meg is hízol.xd a férfiak azt hiszik,milyen férfias ital,közben nem is tudják,hogy tele van női hormonokkal :'D ) neszeneked,férfiasság... am csak poénból mondtam,hogy egyél almát,igyál sört xd de azokban nagyon sok hormon van,úgy értettem. a legtöbb a szójában van.

segítettem? :)

2012. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fejlettebb mint a többiek, de ez nem baj.
2012. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a serdülőkori hormonváltozástól van.Annak idején nekem is ekkorára megnőttek pillanatok alatt.Ne irigyeld,mert nem egészséges.Neki később is gondjai lesznek vele.Mivel megnyúlt rajta a bőr,az már nem is fog visszamenni,lógni fognak a mellei,melltartó nélkül ruhát sem tud majd felvenni.Tapasztalat.
2012. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90 szerintem nem valami jó, mert az azt jelenti, hogy 90 cm a mell alatti körmérete. Szerintem az elég sok. Ehhez nem csodálom, h C-s kosár kell, mert a "nagyobb darab" embereknek általában a mellük is nagyobb, ha lefogynak, akkor a melleik is velük fogynak.
2012. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy fogy a mellük is,de a bőr már nem fog magától visszaállni,és így ugyanúgy maradnak a nagy melltartók,sőt anélkül még lógni is fog a mell,ami nem épp egészséges.
2012. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen a válaszokat :-)
2012. nov. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!