Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett már csajjal?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 honapja vagyok együtt,nagyon szeretjük egymást meg minden.Azt mondta,hogy előttem 2 barátnője volt,de jobban eddig csak azt utolso kapcsijarol beszelt,hogy fel evig tartott,és hogy azzal a baratnőjével nem szexelt,az előtte valo kapcsijarol csak annyit tudok,hogy rövidebb volt mint fél év...eddig még a szexhez nem közelített,bár már lett volna rá alkalom,mert voltunk kirandulni együtt aludtunk meg minden,de csak petting volt,és nedves voltam még nem mentem el és azt kérdezte,hogy el e mentem,mert nem tudja milyen akkor a csaj ha elmegy...eddigiek folyamán már többször felizgult mert éreztem meg hat lattam is rajta,de szexet még nem akart,de ez nemis probléma,mert én várok ameddig kell,mert szeretjük egymast meg minden,és nem erőltetem,meghát én ugy vagyok,hogy kezdeményezzen a pasi...csak olyan fura,mert eddig aki volt baratom az max.1 honap utan már szexet akart volna...és arra gyanakszom,hogy még nem lett volna csajjal ugy,de azt nem akarom elhinni,mert nagyon jol nez ki meg minden...szerintetek?én 21 csaj,ő pedig 26 éves
2009. máj. 13. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha 26, és 4 hónapja vagytok együtt szex nélkül, akkor szerintem tuti kezdő. Kis bátorítást neki! :)
2009. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Sztem 26 evesen biztos h nem szűz. na jo, ok ok, van kivétel, de az nagyon ritka. miert baj az ha volt vkivel? sztem az a lenyeg h teged szeret. en csak azért aggodnék h nem kapott-e el vmi fertőzést. ha ezzel minden rendben, akkor nem érdekelne h kivel volt meg kivel nem.
2009. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A leírtakból szerintem szűz.
2009. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az nem baj,ha volt már valakivel,persze ok,hisz már volt kapcsija,csak az fura,hogy 4 honap utan még nem hozta fel a szexet,nem mintha baj lenne,csak számomra fura ezért kérdezlek benneteket,hogy mit gondoltok :)
2009. máj. 13. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát mikor megláttam a végén, hogy hány évesek vagytok, nagyon meglepődtem. Az furcsa, hogy egy 26 éves pasi még szűz lenne, de hát ki tudja, talán tényleg ennyire szégyenlős...
2009. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát épp ezaz,hogy nem tizen éves már és volt tavaly 26 éves barátom aki 1 hét utan mar beszelt rola,hogy majd későbbiek folyaman szexre is szüksége lesz meg minden
2009. máj. 13. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Arra még nem gondoltál, hogy talán azon kevés fiúk közé tartozik akik nem fűvel-fával fekszenek le hanem inkább azzal akit szeretnek. Lehet, hogy te leszel neki az első, de ennek csak örülhetsz:)
2009. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez abszolut nem biztos hogyszűz, tudod vannak olyan magas erkölcsi mércével élő normális férfiak akik csakis akkor bújnak ágyba valkivel ha stabil a kapcsolatuk és úgyérzi hogy eljött az idő. de szerintem egy jó kapcsolat alapja a komunikáció ha annyira érdekel kérdezd meg tőle vagy egy izgalmas pillanatban mond azt neki hogy figyel ,kivánlak szeretkezzünk mit szólnál hozzá
2009. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szűz mint a huzat. van ismerősöm 24 éves pasi és szűz. ez nem gáz megesik az ilyen és is 18 évesen dugtam először :D és pasi vok nem amatőr elég laza hát de ha akkor jött össze ez van kinek mikor...
2009. máj. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!