Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv, szemölcsök vannak a...

Hpv, szemölcsök vannak a nemiszervemen. Sokan ajánlják a grapefruit cseppeket. Melyiket használjak? Többi lennt.

Figyelt kérdés

A Dr. Chen termékek árban is jók lennének. De van 3 fajta amit találtam.

1. Grapefruit mag kivonat Ginsenggel (Dr. Chen) 30ml

2. Grapefruit_cseppek_echinaceaval (Dr. Chen, 30ml)

3.Grapefruit cseppek ginsenggel (30 ml)


Persze, elolvastama tájékoztatót.

A 2. tűnik a hpvre hatásosnak.


Ti mit ajánlotok? FONTOS

KÖSZI

L/21



#HPV #grapefruit csepp #grapefruit csepp hpv #nemiszervi szemölcsök
2012. nov. 7. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2012. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem használtam ilyeneket, hanem elmentem orvoshoz.

Nekem egy futószemölcs volt odalent, amit eltávolítottak. Nem fájt, egy pillanat volt az egész.

Amúgy meg minden évben járok rákszűrésre és mindig minden rendben volt.

Neked is ezt ajánlom. Menj el orvoshoz.

2012. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de jártam és járok is orvoshoz nem mond semmit. Magamtól hogyan is jöhettem volna rá arra, hogy HPV okozta "betegségem" van.

Az orvosom nem híve ezeknek a dolgoknak. Csak az ecsetelésnek, de az viszont nem akarja elmulasztani. Ezért lettem volna kíváncsi a saját tapasztalatokra, vagy olyanéra aki jártasak ez ilyen módokban, az egészségesebb életében talán. Mert ezek a cseppek immunrendszert erősítik, ki"ölik" a vírust baktériumot állítólag.


Továbbra is várom az értelmes és segítő válaszokat.

2012. nov. 7. 22:59
 4/4 anonim válasza:
szerintem keress fel több orvost de az ecsetelés nem azonnali gyógyulást jelent ha el is múlik visszatérhet ha közben erősíted az immunrendszert akkor javulhat nekem is hpv.m van szemölcsökkel bár ecsetelés eddig bevált nálam de én szándékozom elkezdeni az immunrendszer erősítést de az orvos nálam se nagyon mond semmit szerintem a legjobb ha te maga kérdezed faggatod az orvost mint én és ne hagyd magad "lerázni"
2013. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!