Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb hüvelyi candidára?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam, kaptam rá kúpot, de sztem nem használt, mert azóta is görcsölök és folyásom is van. Olvastam az ezüstkolloidról is. Elég jókat írnak róla. Valakinek valamilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban? Diétáztam is, de semmi. Cukrot, szénhidrátot egyáltalán nem fogyasztok. Lassan szeretnék babát is. Szóval, ezt is figyelembe kell venni.

2012. nov. 7. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tessék egy másik orvoshoz is elmenni, és nem házilag praktizálni. Ha gyermeket is akarsz akkor jobb ha egy szakképzett orvos ad tanácsot.
2012. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cukrot nem fogyasztoka latt azt érted hogy nem teszel semmibe cukrot? vagy figyeled az összetevőket? mivel sajnos a termékek 90%-ában van cukor.....
2012. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerntem az, ha erősíted a hüvelyflórádat. Ez lehetséges külsőleg és belsőleg is. :)
2012. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Hidd el, nem az az ember vagyok, aki felelőtlenül kezelgeti magát, és elhanyagolja. Voltam több orvosnál is már. Az igazság az, hogy nem feltétlenül hiszem, hogy a felírt kúpok, és antibiotikumok lennének a gyógyírek a problémámra. Sokkal jobban hiszek az alternatív gyógymódokban, gyógyfüvekben és a hagyományos régi módszerekben. Sajnos ezt tapasztaltam már az egészségügy több területén is. De ebbe most ne menjünk bele...

Az, hogy nem eszek cukrot azt jelenti, hogy valóban nem eszek. Mivel mindent úgy veszek, hogy figyelem, hogy miben mi van. Már szinte mániásan. Szóval nálam a cukor valóban Zéró Cukor. Az igazság az, hogy rengeteg gyümölcsöt ettem mindig, és én a gyümölcscukorral értem el ezt az állapotot. Ehhez jött egy antibiotikumos kezelés, valamint elég stresszes életmód(munkám által). A gyümölcsöt is abszolút mellőztem, legalábbis pár hétig biztosan, utána pedig mérsékelten. Az utolsó kommentre pedig annyit írnék, hogy pont arra lennék kíváncsi, hogy hogyan. Saját praktikákra.

2012. nov. 8. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves első vagyok..

Ha nem vagy felelőtlen aki otthon kísérletezik, és a természetes gyógyítás híve akkor keress fel egy természetgyógyászt. Vagy tanuld meg a különböző gyógynövények hasznos alkotó elemeit..

Én ettől függetlenül kívánom hogy minél előbb meggyógyulj..

2012. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3.as vagyok, én ezt csináltam (bevált, már 2 éve semmi problémám): orvosommal egyeztetve a következő immunerősítő és hüvelyflóra-helyreállítókat alkalmaztam: grapevital grapefruit cseppek, minden nap 20 csepp (2*10) 2 dl vízben feloldva. Hozzáadott cukros ételek kerülése pár hónapig, illetve 1 hónap candida diéta (tovább nővérem példája nyomán nem csináltam). Mondjuk én a gyümölcsöket nem kerültem ennyire, mint Te kedves kérdező, szerencsére nekem nem kellett. Fogamzásgátló tabletta szedését abbahagytam, ez már alapvetően erősítette az immunrendszeremet, végre nem voltam havonta megfázásos beteg. Hüvelyflóra erősítésére: gynoflor hüvelytabletta, de vagy 6-7 csomag, először 12 tabletta egyhuzamban, utána minden menszesz után egy doboz, kb fél évig. Ezzel egyidejűleg szintén orvosi javallatra frezyderm intim segítség és ph4 intim lemosó használata. A ph4-et azóta is használom, a többit szerencsére elhagyhattam, bár a szénhidrát-bevitelre még most is odafigyelek. Remélem, tudtam segíteni.
2012. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!