Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges? Hormonális problém...

Lehetséges? Hormonális problémák miatt az elhízás?

Figyelt kérdés
1,5 éve nem szedem a fogamzásgátlót,azóta rendszertelen a menstruációm és szedtem fel jó pár kilót :S :(
2012. nov. 8. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem is ilyen problémáim voltak. 1,5 évig nagyon rendszertelen lett a havim (volt, hogy ki is maradt 2-3 hónapra), és híztam 4-5 kg-t.

Nőgyógyász el tud küldeni hormonvizsgálatra (vérvétel).

2012. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász helyett bízd inkább magad endokrinológusra. :)
2012. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha rendszertelen a ciklusod a gyógyszer mellett az angy baj ilyenkor rögtön orvoshoz kell fordulni mivel ez arra utal hogy valami nincs rendben, akár az is lehet hogy nem is ad védettséget.
2012. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"1,5 éve nem szedem a fogamzásgátlót,azóta rendszertelen a menstruációm és szedtem fel jó pár kilót :S "
2012. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaj bocsánat félre olvastam.

Ebben az esetben is már rég orvoshoz kellett volna fordulni. Endokrinológushoz, biztos hogy hormonális probléma áll a háttérben.

2012. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!