Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A diane 35-öt meddig lehet...

A diane 35-öt meddig lehet szedni pcosra? Ha kb.3-4 honapig szedeme az eleg, hogy elmuljanak a cisztak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmúlni lehet, hogy el fognak egy fél éves kúra alatt, de ha abbahagyod, akkor visszajönnek...
2012. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 évig szedtem, elvileg csak fél évig szabad. A doki nem szólt, csak kiírta, újra és újra. Külön vizsgálat akkor nem készült, de meg tudom erősíteni, hogy a ciszták megmaradnak, mert azóta nézték.
2012. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En kb. masfel evig szedtem, 0 eredmeny, cisztak tovabbra is. Ezzel csak a problema megoldasat lehet szüneteltetni. Azota raalltunk a termeszetes gyogymodokra es megfogadtam, hogy soha többe nem szedek fogamzasgatlot. Cisztaim nem tudom, vannak-e meg, de tenapelött-elött :) ünnepeltük Kislanyunk 1. szülinapjat :)
2012. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
menj el egy csontkovácshoz aztán nyomassad szét fájni fog,de megéri, ha nem csinálja meg hagyd ott
2012. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarnak a mellékhatások, akkor szedd be. Olvass utána mielőtt elkezded. A problémádat nem fogja megoldani, csak kitolja időben, és szerzel hozzá más problémát is. Durva.
2012. nov. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A diane 35 az egyik legerősebb gyógyszer. Nekem is azt írták fel, de nem szedtem be. Egy másik dokihoz mentem, aki gyengébbet írt fel. 2 évig szedtem, a cisztáim elmúltak és miután letettem, a második hónapban megfogant a fiam. De mivel nem volt kezelve az IR, így nagyon problémás volt a terhesség.
2012. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kimondottan tilos kezeletlen pcosre dianet szedni.
2012. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!