Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit csináljak h...

Hát.Csak.Egy.Lány kérdése:

Szerintetek mit csináljak h elmúljanak a pattanások? Igaz nincs annyira sok, meg már kipróbáltam a Zinerytet (nem tudom ki az aki ismeri) De az nekem csak begyullasztotta.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen hirtelen megoldás nem létezik, amit a reklámokban hirdetnek, h x óra alatt eltűnik, nagyon nem igaz...

Mindig használj arclemosót, zsíros bőrre, bőrradirt, néha tisztítsd le az arcodat szalicilos oldattal (patikában lehet kapni 70%-os), de ezt max 2 naponta. És sose nyomd ki a pattanást, ahogy megjelenik, 1-2 nap alatt érik be egy pattanás, és csak akkor nyomd ki este, tegyél rá sebfertőtlenítő port és reggelre nyoma sincs. Amíg be nem érik inkább alapozóval fedd be, ha kinyomod éretlenül sokkal csúnyább a végeredmény.

2010. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a megelőzés is fontos - sok sok folyadék, minél kevesebb édesség, csoki, olajos mag, kávé, és a lehető legkevesebbet érintsd meg az arcodat


én a Müllerben vettem sajátmárkás kis tubusos gyors pattanás leszárítót, az nagyon jó, éjszakára bekenem és másnapra lelohad a gyulladás


nehéz megállni, de próbáld nem nyomkodni, mert különben heggel gyógyul

2010. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem....hát igen azt mondták már h ha keveset eszünk vagy is olyat ami egészséges akko a pattanások is kevesebbek. Am ez nálam mondjuk bejött.Am köszii:)
2010. júl. 6. 14:33
 4/6 anonim válasza:
Én használtam Zinerytet, de csak pár hétig észleltem a hatását. Nekem nincs sok pattanásom, néha előjön egy-kettő, ilyenkor körömvirág krémet szoktam használni, de csak ott, ahol a pattanás van, mert ez elég zsíros krém és eltömítheti a pórusokat.
2010. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

sztem egypár havonta menj el kozmetikushoz,nekem ez nagyoon jót tett.

Még nem probáltam ki de lehet hogy ezis beválna: az almát lereszeled, felmelegített mézzel összekevered és azt rá az arcoda.(az alma gyulladás csökkentőő)

remélem beválik;)

2010. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszii nekteek:)

Hát már 2x voltam kozmetikusnál( mind a 2x másiknál) de másnapra begyulladtak mert nem nyomta ki teljesen.

2010. júl. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!